Bankacılık

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? | Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son günlerde Enpara’nın aidat veren kredi kartını sıkça duyuyor ve aklınıza “Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?” sorusunu getiriyorsanız, doğru bir düşünce içerisinde olduğunuzu söylemek isteriz.

Enpara.com tarafından sunulan söz konusu kredi kartı, diğer kredi kartı ürünlerine göre son derece fark yaratan bir kredi kartı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun en temel sebeplerinden biri ise tüketiciye aidat veriyor olmasıdır.

Bilindiği üzere kredi kartı kullanıcılarının en büyük sorunlarının başında, kredi kartı aidatlarının yüksek olması sorunu yer almaktadır. Enpara.com, çıkarmış olduğu bu yeni kredi kartı ile aidat sorununu ortadan kaldırarak, üstüne bir de kredi kartını kullanmanız durumunda sizlere aidat ücreti ödemektedir. Enpara kredi kartı başvurusu yapan birçok kişi, özellikle bu nedenden ötürü başvurularını yaparken, kartın başka birçok avantajı da bulunmaktadır. Peki, son derece avantajlı olan bu kredi kartına nasıl başvuru yapılır? Başvuru için istenen şartlar nelerdir?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartı başvurusu yapabilmeniz adına öncelikle Enpara.com müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Enpara.com üyesi veya müşterisi değilseniz, kredi kartını alabilmeniz ya da başvuru yapabilmeniz söz konusu değildir.

Enpara.com müşterisi olabilmek adına öncelikle, Enpara.com’un internet sayfasına giderek “Başvur” kısmından, başvuru yapmanız ve sonrasında ise hesap kartınızı almanız gerekmektedir. Sonrasında ise hesabınızın açılması ile birlikte Enpara.com hesabınıza girerek, “Kredi Kartı” bölümünden Enpara kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurusu sırasında girilen bilgilerin mutlak suretle doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Bu bilgiler, başvurunuzun onaylanması ve kredi kartını daha hızlı alabilmeniz açısından son derece önemlidir.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara Kredi Kartı Özellikleri
Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara kredi kartı başvurusu yapmadan önce, bu kartın sizlere ne gibi avantajlar sağlayacağınızı öğrenmenizde fayda var. Bunun nedeni ise kartı daha bilinçli bir şekilde kullanıp, Enpara kredi kartı avantajlarından yararlanmanızdır.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri ise Şu Şekildedir:

 • Kartı 1 yıl kullanmanız durumunda hesabınıza 100 TL’lik bir ait yatırılmaktadır.
 • Kart ile belirli bir miktarda harcama yapmanız durumunda yine hesabınıza 100 TL para yatırılmaktadır.
 • Kart toplamda 2 yılda bir sizlere 200 TL aidat ödemektedir.
 • Enpara kredi kartı ile birçok internet sitesinden, birçok mağazadan ve birçok alışveriş seçeneklerinden ciddi indirimler kazanabilmeniz mümkündür.
 • Faiz konusunda Enpara kredi kartının en uygun kredi kartlarından biri olduğunu söylemek mümkündür.
 • Harcamalarınızı sonradan yönetebilmeniz ve yapılandırabilmeniz söz konusudur.
 • Enpara kredi kartı ile belirli dönemlere özel oldukça avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Limiti

Enpara Kredi Kartı Limiti
Enpara Kredi Kartı Limiti

Enpara kredi kartı limiti konusunda herhangi bir limit belirtmemekle birlikte, limit olayının tamamıyla tüketiciye kaldığını söyleyebilmek mümkündür. Bu durumun nedeni ise tüketicinin mali durumu ve bankaların kredi risk sistemine ne denli uygun olduğudur. Enpara kredi kartı başvurusu yapılırken, girmiş olduğunuz gelir bilginize göre limitiniz belirlenebilirken, bununla birlikte resmi gelirleriniz veya hesap hareketleriniz de Enpara kredi kartı limitiniz üzerinde etkili olabilmektedir. Enpara kredi kartı en düşük limiti ise 500 TL‘dir. 

Enpara Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenilen Belgeler

Enpara kredi kartı başvur esnasında sizden istenilen herhangi bir belgenin olmadığını söylemek doğru olacaktır. Bu durumun nedeni ise Enpara.com’un herhangi bir şubesinin olmamasıdır ve Enpara.com hesabınız açılırken, gerekli belgelerin temin edilmiş olmasıdır. İnternet üzerinden doldurmuş olduğunuz başvuru formu ile Enpara kredi kartı başvurunuzu herhangi bir evrak olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Kampanya Durumu (Güncel)

Enpara kredi kartı başvurusu yapmadan önce, kredi kartının güncel kampanyalarını öğrenmeniz, sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Enpara kredi kartı kampanya konusunda oldukça bonkör bir kredi kartıyken, başlıca kampanyaları ise şu şekilde karşımıza çıkmaktadır:

 • Yemeksepeti siparişlerinde %20 indirim.
 • Online siparişlerde %20 indirim.
 • Anlaşmalı olan diğer e-ticaret sitelerinde %10 ve %20 arası indirim.
 • Her 3 ay harcamalarını faizsiz ve ekstra ücret ödemeden yapılandırabilme.
 • Sinemalara özel bilet fırsatları.
 • Tarafınıza özel %1 ekstra faiz imkanı.

Ayrıca: Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekenler İçeriğimize de Göz Atabilirsiniz.

 


Erkan Akdağ

Finanspara Piyasa Araştırmacısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar