Bankacılık
Neler Oluyor?

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama Ziraat bankası kredi oranlarını düşürdü mü? Oranlar ne kadar oldu? Hesaplama ekranı ile hesaplayın.

Konut kredisi faiz oranlarında indirim olup olmayacağı merak edilmekte olan konular arasında yer almakta. Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar, nasıl hesaplanır? Hazine ve Maliye Bakanı olarak görev yapan Berat Albayrak, “Bu haftadan itibaren kredi faizlerinde indirim göreceğiz.” diye belirtmişti. Bakanın açıklamasının sonrasında ise ilk açıklama Ziraat Bankasından gelmiş oldu. Ziraat Bankası konut kredisinde faizi yüzde olarak 1’in altına indirmiş oldu. Konut kredisi hesaplama işlemi için Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan Konut Kredisi Hesaplama Aracı’nı kullanarak faiz oranlarını ve ödeme tutarlarını görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama
Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası konut kredisinde faizi yüzde olarak 1’in altına indirmiş oldu. Ziraat Bankası, 500 bin liraya kadar 180 ay vadeli konut kredi faizini yüzdesel olarak 0.99 olarak belirlemiş oldu.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Oranları Düştü Mü?

Konut kredisi hesaplama işlemi için Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde bulunan Konut Kredisi Hesaplama Aracı’na giriniz. Daha sonrasında almak istediğiniz kredi türünü seçin. Ardından kredi tutarı, ödeme vadesi ve faiz oranını belirleyerek HESAPLA butonuna basmanız yeterlidir. Hesaplama yapmak için tıklayınız.

Hesapla butonuna bastıktan sonra alacağınız kredi türüne, tutarına ve vadesine göre konut kredisi karşınıza çıkacaktır. Kredi oranlarını ve ödeme tutarlarını, expertiz ücretlerine kadar görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama Ziraat bankası kredi oranlarını düşürdü mü? Oranlar ne kadar oldu? Hesaplama ekranı ile hesaplayın

Kullanıcı Oyu: 4.3 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar