Bankacılık
Neler Oluyor?

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır? Kredi kartı başvurusu nereden nasıl yapılır? Yapı kredi kredi kartı başvurusu nasıl yapabilirim?

Yapı kredi kredi kartı başvurusu yolları ve kartlara SMS veya Online başvuru yapmanın yollarını açıklayacağız. Yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde kartların özelliklerini tek tek inceledik. Alışveriş tutkunu, seyahat etmeyi seven, öğrenciler için tasarlanmış kişiye özel kartlar mevcut. Taksit yapmayan yerlerde bile sizin için taksit yapan ve acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans veren kartları sıralayalım.

Kartlara geçmeden önce, kendinize uygun kartı bulmak için bütün kart çeşitlerini detaylıca okumanızı tavsiye etmekteyiz. Zira birden fazla karta aynı anda başvuru yapmanız kredi kartınızın onay almasını zorlaştırmaktadır.

Yapı Kredi World Bonkör Kart

Yapı Kredi bu kartı bonkör olarak tanımlamaktadır. Bunun sebebi ise harcadıkça kazandığınız wordl puanların çokluğudur. Acil nakit para ihtiyacınız için nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz.

  • 6 aylık nakit avans taksitlerinize 1,84%
  • 9 aylık nakit avans taksitlerinize 1,84%
  • 12 aylık nakit avans taksitlerinize 1,80% faiz uygulanmaktadır.

Kartın ayrıcalıklarını kısaca sıralayacak olursak… Harcadıkça biriktirdiğiniz puanlarınızla akıllı adım emekliliğinizi yapabilirsiniz. Normal şartlarda bu kart için yıllık kart ücreti alınmaktadır. Fakat yaptığınız harcamalar neticesinde biriken puanlarınızla yıllık kart ücretinizi ödeyebilirsiniz. SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi de bu kart ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hangi operatörde olursanız olun, telefonunuza anında TL yükleyebilirsiniz. World Platinum kredi kartı sahiplerine yurt dışındaki seyahatlerinde geniş çaplı sigorta avantajlı sunulmuştur. (Ferdi Kaza Sigortası, Gecikmeli Kalkış, Kayıp Bagaj Teminatı, Seyahat İptali vs) Avis araç kiralama hizmetinde kart çeşitlerine göre %30 ile %35 arasında indirim alabilirsiniz.

# Yapı kredi kredi kartı başvurusu için WORLD boşluk TCKN 4421‘e SMS göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Play Gençler ve Öğrenciler İçin

Gençlerin ve öğrencilerin küçük hayallerini geçekleştirmek ve sosyal hayatlarını canlı tutmak için yapılmış bir karttır. Öğrenciler için Play Harçlık avansını 2 gün süreyle faizsiz olarak sunmaktadır. Kart logosunu gördüğün 200.000 den fazla iş yerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli yaptığınız harcamalarınızı ek taksitlendirme özelliği ile uzatabilirsiniz. En fazla 3 ek taksit yapabilirsiniz. Ayrıca peşin yaptığınız harcamalarınıza kart kendi bünyesinde taksit yapabilmektedir.

Öğrenciler için güzel bir özellikten bahsedeceğiz. Bu özellik ile peşin veya taksitle yaptığınız harcamalarınızın ödemesini 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Bu işlemi Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden yapabilir ve takip edebilirsiniz. Konser, tiyatro, festival ve gezi gibi daha bir çok sosyal aktivite için sizi bilgilendiren ve indirimler sağlayan bir kredi kartıdır. Yapı kredi kredi kartı başvurusu için PLAY boşluk TCKN yazarak 4421‘e cep mesajı gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı ve Başvurusu

Yukarıda sayılan bütün world kart özelliklerine ücretsiz olarak sahip olan bir karttır. Harcadıkça puan kazanırsınız ve world’ün bütün özelliklerinden faydalanırsınız. Dünya üzerinde MasterCard logosunu gördüğünüz her yerde rahatça alışveriş yapabilir ve bu alışverişinize ek 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kartınıza verdiğiniz talimatlar ile otomatik fatura ödemesi yaptırabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal: Alışverişe çok harcayanların kredi kartıdır. Özelliklerini kısaca sayacak olursak. Kart limitlerini çok kolay bir şekilde yüksek limite çıkarabilirler. Modaya ait son trendleri kendilerine ait dergilerinden takip ederler. Önde gelen oteller de özel indirimlerden faydalanırlar. Asıl olarak paha da ağır olan şeyleri almak için tasarlanmış bir karttır. Finansbank’ın kişiye özel kredi kartlarına göz atmak için Finansbank Kredi kartı Başvurusuyazımızı okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücretleri

KART ÜCRETİAsıl KartEk Kart
Worldcard91 TL45,5 TL
World Gold104 TL52 TL
World Platinum117 TL58,5 TL
Crystal450 TL135 TL
Adios121 TL60,5 TL
Adios Premium176 TL88 TL
Taksitçi91 TL45,5 TL
Play91 TL45,5 TL
Play (öğrenci belgesi ibrazıyla)0 TL
Yapı kredi kredi kartı başvurusu

Yapı kredi kredi kartı başvurusu yolları ve kartlara SMS veya Online başvuru yapmanın yollarını açıklayacağız. Yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde kartların özelliklerini tek tek inceledik.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar