Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Ekran Görüntüleri

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri Samsung’un Galayx S8 ile ilk defa kullanıma sunmuş olduğu Samsung Experience arayüzünün 10. sürümü internet ortamında sızdırılmış olundu. Samsung Experience 10 launcher uygulaması indirmek artık mümkün ve yayınlandı. Peki, Samsung Experience 10 arayüzü neler sunmakta ve neler var? Hangi cihazlar indirebilir ve kullanabilir?

amsung Experience 10 launcher uygulaması
amsung Experience 10 launcher uygulaması

Samsung Experience 10 launcher uygulaması indirme yolları

Samsung Experience 10 launcher uygulaması indirme yolları öncelikli olarak Experience 10 arayüzünün randumanlı çalışabilmesi için Android 8.0 Oreove üzerinde bir işletim sistemi sürümüne sahip olmanız gerektiğini belirtmekte fayda var. Bu da, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note FE, Galaxy S8+, Galaxy S8+, Galaxy S9, Galaxy S9+ ve Galaxy Note 9 gibi telefonlarda kullanılabilir ve birçok özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki telefon modellerinden birine sahibi iseniz ve işletim sistemi sürümü olarak deOreo 8.0 ve üzerinde ise, aşağıda paylaştığımız APK dosyasını indirebilir ve Experience arayüzünün 10. sürümünü kurabilir aynı zamanda kullanabilirsiniz. Bazı telefonlarda bu yüklemeyi yapabilmek için App Cloner tarzında bir uygulama kurmanızda fayda var, aksi halde problem çıkarabilir.

Bu arayüz güncellemesi ile beraberinde ise, uygulama çekmecesindeki ikon boyutları biraz daha büyürken, klasör tasarımı da güncellendi. Bixby Home için de açılış animasyonları güncellenmiş. Buna ek olarak, Bixby Home uygulaması, önceki Samsung Experience sürümlerine kıyas ile beraber daha hızlı bir şekilde başlatıyor. Arayüzün, ayarlar alanı, yine kart şeklinde ve arka planı siyah, ön planı beyaz tasarımı ile devam ediyor.

Samsung’un Experience 10 launcher sürümünü, direkt olarak APK kurulumu şeklinde indirip kurabilirsiniz. Eğer bu kurulum sırasında bir sorun ile karşılaşırsanız, App Cloner uygulamalarından birini kullanarak, bu APK dosyasını kurmayı deneyebilmektesiniz. Bu linke tıklayarak Experience arayüzünün son sürümünü indirebiliyorsunuz.

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri

Samsung Experience 10 Launcher Uygulaması Görüntüleri Samsung’un Galayx S8 ile ilk defa kullanıma sunmuş olduğu Samsung Experience arayüzünün 10. sürümü internet ortamında sızdırılmış olundu.

User Rating: 3.8 ( 1 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar