Bankacılık
Neler Oluyor?

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 QNB Finansbank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Finansbank’tan taksit ertelemeli kredi kullanarak ödemelerinizi 2018 yılında yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu makalemizde QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası hakkındaki bazı soruları cevapladık.

Finansbank Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Bu kapsamda kullandığınız ihtiyaç kredilerinin taksit ödemeleri, krediyi kullandığınız tarihten itibaren, 3 ay sonra başlamaktadır. Finansbank ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkındaki diğer özellikler ise şöyle:

Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vadesi en fazla 45 aydır. Ertelenen 3 aylık taksit ödemeleri, 45 aya bölünüp dağıtılmaktadır.
QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faizleri %1,29 – %1,76 arasında değişmektedir. Bu rakamlar ertelemeli kredi faizinin alt ve üst sınırı niteliğindedir.
QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının tüketiciye yüklenen diğer masrafları şunlardır:

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullandığınız kredi tutarının binde beşi kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
Finansbank 3 ay ertelemeli kredi aylık faiz tutarının yüzde beşi kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi, kredinin bütün taksitlerine bu oranda eklenerek müşteriye ödetilmektedir.
Finansbank 3 ay ertelemeli kredi aylık faiz tutarının yüzde on beşi kadar Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu Vergisi de kredinin bütün taksitlerine bu oranda eklenerek müşteriye ödetilmektedir.
Qnb Finansbank’tan ertelemeli kredi kullanabilmek için hayat sigortası yaptırmak şarttır. Hayat sigortası primleri müşterilerden yıllık olarak alınır. Bu primler hesaplanırken müşterinin yaşı, cinsiyeti, mesleki durumu göz önünde bulundurulur.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’a 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilirler:

QNB Finansbank sms servisi 5030’a T.C kimlik numaranızı göndererek kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz.
İnternet üzerinden başvuru yapmak isterseniz bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir.
Yukarıdaki başvuru şekiller ön başvuru kapsamındadır. Banka bu ön başvuruları inceleyerek size kredi verebilme durumunu bildirecektir. Ancak QNB Finansbank müşterileri internet bankacılığını kullanmak suretiyle gelir belgesiz ve şubesiz kredi kullanabilirler.

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018

QNB Finansbank 3 Ay Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2018 QNB Finansbank 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Finansbank’tan taksit ertelemeli kredi kullanarak ödemelerinizi 2018 yılında yapmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar