Bankacılık
Neler Oluyor?

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kredi kampanyaları ile birlikte adından sıkça söz ettirmekte olan QNB Finansbank, 2017’nin sonlarına gelirken, kişilerin küçük miktardaki ihtiyaçlarına yönelik özel bir kredi paketi geliştirmiştir. Geliştirilen kredi paketine göre, kişilerin günde 15 TL ile 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmalarının önü açılmış durumdadır. Oldukça uygun koşullar ile kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi paketinde, aynı zamanda 3 aya kadar da kredi ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. İnternet üzerinden ve şubelerden anında başvuruda bulunabileceğiniz 3 ay ertelemeli kredi için başvuru sonucunuzu da aynı anda öğrenebilecek ve kredinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

QNB Finansbank’ın geliştirdiği kredi paketinde, %1,32’den başlayan faiz oranları ile işlem kaydı alınacaktır. Genel ihtiyaç kredisi paketinde olduğu gibi seçeceğiniz vade için en fazla 48 ayı tercih edebileceksiniz. Ancak, 3 ay ertelemeli olarak düzenlenen kredi  paketinden faydalanacak olan kişiler, en fazla 45 aylık vade seçimi yapabilecektir. Ayrıca, ertelemeli kredilerde de herhangi bir ekstra masraf ya da yüksek faiz oranı bulunmamaktadır.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Az önce de belirttiğimiz gibi, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, hem şube üzerinden hem de internet üzerinden anında başvuruda bulunabilmektedir. Ancak, kredisi onaylanan kişilerin, bankada kredi sözleşmesini imzalaması gerekmektedir. Bundan dolayı da internet üzerinden yapılacak tüm başvuruların ön başvuru niteliğinde olacağı ve onaylanması halinde şubelere gidilmesi gerektiğinin bilinmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

3 ay erteleme şansınız bulunan ihtiyaç kredisinden faydalanmak için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 • Ön başvuruda bulunmak isteyen kişiler, QNB Finansbank’ın internet sitesine giriş yaparak anında başvuruda bulunabilirler. Bankanın internet sitesinden yapılacak başvurularda, sizden bir takım bilgiler istenecektir. Kredi başvuru formunda TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı doldurduktan sonra, hemen başvuruda bulunabileceksiniz.
 • Yine ön başvuru yapmak isteyen kişiler, cep telefonlarından kısa mesaj ile de başvurularını QNB Finansbank’a iletebilirler. Bunun için TC kimlik numarasının yazılarak 5030’a gönderilmesi gerekecektir. Bu yol ile yapılacak başvurularda, başvuru sonucunuz anında size kısa mesaj ile gönderilecektir.
 • Ön başvuru sonrasında onay alan ya da doğrudan başvurusunu bankaya iletmek isteyen kişiler, Türkiye genelindeki tüm QNB Finansbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirler.

Ön başvuru için kişilerden ekstra bir bilgi ya da masraf talep edilmemektedir. Ancak, başvurusuna ön onay alan ya da şubeden başvuruda bulunacak olan kişilerin, kesinlikle istenen evrakları hazırlaması ve sonrasında da şubeye gitmesi gerekmektedir. Bankanın kredi kullandırım işlemlerinde talep ettiği belgelerin eksik olması halinde, kişiler ne yazık ki kredisini teslim alamayacaktır.

 

3 ay ertelemeli kredi

Kredi Başvurusunda İstenen Evraklar

QNB Finansbank’ın 15 bin TL’ye kadar sunduğu bu özel kredi paketinden faydalanmak isteyenler, yukarıdaki şekilde başvuruda bulunabilirler. Buna ek olarak, kişilerin şubeye gideceklerinde hazırlaması gereken kredi başvuru evrakları da şu şekildedir.

 • Kimlik Belgesi (nüfus cüzdanının aslı ya da noter tasdikli nüfus cüzdanı sureti)
 • Adres Belgesi ( Adres teyidi yapılabilmesi için ikametgah belgesi ya da son 3 ayda düzenlenen herhangi bir faturanın getirilmesi gerekmektedir.)
 • Gelir Belgesi

Yukarıdaki belgeleri tamamlayan kişiler, QNB Finansbank şubelerinden kredilerini teslim alabilmektedir. Ancak, gelir belgesi konusunda bir hatırlatma yapılması gerekmektedir. Çünkü, QNB Finansbank tarafından zorunlu olarak gelir belgesi talep edilmemektedir. Eğer kredi notunuzun yüksek olması ve banka sicilinizin de sorunsuz olmasına rağmen, kredi başvurunuz ön onaydan geçmemişse, ancak bu durumda gelir belgesi ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu yöntem ile kişilerin kredi kullanma ihtimalleri daha da kolaylaşacaktır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Başvuruda bulunan kişiler doğrudan 48 ay için işlem yapabileceği gibi, üç ay ertelemeli ve toplam 45 aya kadar kredi başvurusunda bulunabilecektir. Her iki işlem için hesaplamamız şu şekildedir.

 • Kredi Tutarı: 10 bin TL
 • Kredi Vadesi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,32
 • Aylık Taksit: 299 TL
 • Toplam Ödeme: 14 bin 352 TL

Eğer 3 ay ertelemeli kredi kullanmak istenirse, örnek hesaplama şu şekilde olacaktır.

 • Kredi Tutarı: 10 bin TL
 • Kredi Vadesi: 45 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,32
 • Aylık Taksit: 322 TL
 • Toplam Ödeme: 14 bin 490 TL

QNB Finansbank’ın kullanıcılarına sunduğu 15 TL taksit ile 15 bin TL’lik ihtiyaç kredisinde, örnek hesaplamalarımız yukarıdaki gibidir. Vade seçimine göre toplam geri ödeme miktarında belirli düşüşler meydana gelebilmektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kredi kampanyaları ile birlikte adından sıkça söz ettirmekte olan QNB Finansbank, 2017’nin sonlarına gelirken, kişilerin küçük miktardaki ihtiyaçlarına yönelik özel bir kredi paketi geliştirmiştir

User Rating: 4.35 ( 1 votes)

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar