Bankacılık

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar daha önce kredi kullanmamış ya da kullandığı bankacılık ürünleri ile ilgili sorunlar yaşamış tüketiciler belirli bir süre ile bankaların kara listesinde bulunmaktadırlar. Bu sorun yüzünden ciddi anlamda sorun yaşayan tüketiciler de “sicilim bozuk hangi banka kredi verir” gibi soruları sorarak araştırması içerisine girerler. İster kredi notunuz düşük olsun isterseniz siciliniz bozuk olsun. Bu konuya çok takılmayan ve mevcut gelirinize göre size kredi veren bankalar mevcuttur. Bu bankalardan kredi başvurusu yaparak talep ettiğiniz krediyi alabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

** Eğer kredi notunuz düşük veya  siciliniz bozuk ise bu anlamda size hizmet verecek bankalar piyasa koşullarından biraz daha yüksek faiz oranları ile size hizmet verebilirler. Bunu en başında bilmeniz gerekmektedir.

Son zamanlarda bu konuda talep eden tüketicilere hizmet vermesi ile ön plana çıkan banka “AktifBank Nkolay kredi” ‘dir.  Buradan kredi başvurusu yapmak için “AktifBank Nkolay Kredi Başvurusu” adımını izleyebilirsiniz.  AktifBank genellikle piyasa faiz oranlarının biraz üzerinde olması nedeniyle kredi skoru iyi kullanıcılar tarafından çok tercih edilmese de sicili iyi olmayan tüketicilerin pek alternatifi olmaması nedeniyle tercih etmeye devam edilmektedir. Kredi başvurusunun son derece kolay olduğu , çok fazla prosedürü olmayan bir sisteme sahip olduğu için internet üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar daha önce kredi kullanmamış ya da kullandığı bankacılık ürünleri ile ilgili sorunlar yaşamış tüketiciler belirli bir süre ile bankaların kara listesinde bulunmaktadırlar.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar