Bankacılık
Neler Oluyor?

Konut Faizlerinde İndirime Gidildi

Konut Faizlerinde İndirime Gidildi. Birden çok bankada faiz indirim yaparak bunun yanında Ziraat Katılım, aktif olarak kredili olarak beraberinde çalıştığı firmalarından konut satın alacak müşterilere aylık olarak yüzde 0,98 kar oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle beraber 500 bin TL’ye kadar konut finansmanı kullanma imkanı sunulmuş olacak.

Konut Faizlerinde İndirim

Ziraat Katılım, bugün itibarıyla hem banka ile kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmaların hem de bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir kampanya başlatmış oldu. Kampanya kapsamında halihazırda Ziraat Katılım’ın aktif olarak kredili olarak çalıştığı firmalarından konut satın alacak müşterilere aylık yüzde olarak 0,98 kar oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle beraber 500 bin TL’ye kadar konut finansmanı kullanma imkanı sunulmuş olacak.

Banka tarafından yapılan çalışma neticesinde konut finansman oranı aylık 1,78 olarak belirlenmiş oldu. Kampanyaya dahil olacak konut üreticileri, finansman maliyetinin bir kısmını üstlenmeleri neticesinde, müşterilere finansman oranı aylık yüzde 0,98 olarak yansıtılacak.

Ziraat Katılım, köklü kurumsal kültürün yansıması olan değerleri ve etik ilkeleri doğrultusunda, reel ekonomiye katkıyı artırmak ve bireylere uygun koşullarda finansman sağlamak için özveriyle çalışmaları devam ediyor.

Katılım bankacılığını yaygınlaştırma misyonuna sıkıca bağlı kalarak projelere kararlılıkla devam etmekte olan Ziraat Katılım, nihai hedefleri olan Türkiye ekonomisine artan oranda değer üretmeye ve sürdürülebilir kalkınmayı desteklemeye devam etmiş olacak.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar