Bankacılık
Neler Oluyor?

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu, öğrencilerin nakit ihtiyaçlarının çözümlenmesi adına oluşturulmuştur. İş bankası tarafından çıkarılan kart, alışverişlerde indirim imkanı sağlar. Böylelikle ihtiyaçları karşılamak daha kolaydır. İş’te üniversiteli kredi kartı başvur aşamasında ise TC kimlik ve öğrenci belgesi istenen evraklar arasındadır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Aidatı

İş’te üniversiteli kredi kartı aidatı ne kadar? Konusunda bilgi edinmek isteyenlere şube görevlileri yardımcı olur. Öğrencilerin rahat etmesi ve ekonomik anlamda zor durumda kalmamaları adına aidat ücreti talep edilmez. Ancak bu noktada öğrenci belgesinin olması zorunludur. İş’te üniversiteli yıllık ücreti olmadığı için ekstra ödeme yapmak zorunda kalınmaz.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Borç Sorgulama

İş’te üniversiteli kredi kartı borcunu öğrenme sürecinde müşteri hizmetleri yardımcıdır. Tüm gençlerin iletişim numaralarına aylık borç tutarları sms olarak gönderilir. Aynı zamanda mobil şube üzerinden de borç sorgulamak mümkündür. İş’te üniversiteli kredi kartının ekstresini sorgulama aşamasında günü geçirmeden ödeme yapmak daha faydalı olacaktır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

İş’te üniversiteli kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 0 850 724 0 724 olarak karşımıza çıkar. Ödemeler, para aktarımı, kampanyalar gibi birbirinden farklı noktalarda müşteri hizmetleri detaylı bilgilendirme sağlar. İş’te üniversiteli kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemi sırasında ise kullanıcıların kart bilgilerini aktarmaları önemlidir. Bu sayede beklemeden destek almak mümkündür.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Limit Arttırma

İş’te üniversiteli kredi kartı limit yükseltme,  öğrencilerin daha kolay bir şekilde alışveriş fırsatlarından yararlanmaları açısından avantajlıdır. Ancak bu noktada gençlerin aylık bir geliri olmadığı için limit miktarı çok fazla arttırılmaz. İş’te üniversiteli kredi kartının limitini sms ile arttırma gibi bir hizmet henüz yoktur. Mevcut kart limiti 500 TL olarak belirlenmiştir. Ekstra bir gelir belirten öğrenciler İş’te üniversiteli kredi kartı limit aşımı sayesinde daha çok kampanyaları değerlendirme fırsatı bulurlar.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

İş’te üniversiteli kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Şeklinde araştırma yapanlar, bu sayede daha bilinçli bir şekilde harcamalarını gerçekleştirebilirler. Yıllık nakit çekim faiz oranları %2.02 olarak düzenlenmiştir. İş’te üniversiteli kredi kartı nakit çekim miktarı en fazla 500 TL olmak ile birlikte anlık para ihtiyaçlarında faydalıdır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş’te üniversiteli kredi kartı, öğrencilerin nakit ihtiyaçlarının çözümlenmesi adına oluşturulmuştur. İş bankası tarafından çıkarılan kart, alışverişlerde indirim imkanı sağlar. Böylelikle ihtiyaçları karşılamak daha kolaydır.

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar