Bankacılık
Neler Oluyor?

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır?

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır? Sorgulama işlemleri nereden yapılmaktadır? İcra dosyası nasıl sorgulanır? İcra sorgulama ücretli mi?İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır?

İcra Dava Dosyası Sorgulama Nasıl Yapılır?

İcra Dava Dosyası Sorgulama Nasıl Yapılır

Öncelikle icra dosyası takibi yapabilmek içi e-devlet Kapısı’na yani https://www.turkiye.gov.tr adresine girmeniz gerekmektedir.Ardından Adalet Bakanlığının e-devlet içindeki sayfasına giderek listelenen hizmetler arasından icra dosyası sorgulamasını bularak işleminizi yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak https://www.turkiye.gov.tr/adalet-icra-dosyasi-sorgulama sayfasına girerek daha kısa yoldan direkt olarak sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Görüntülediğiniz sayfada icra dosyalarınız sıralanır. Bu listenin sağ tarafında yer alan “Detay Görüntüleme” butonunu kullanarak dosyanıza ait türü, durumu, açılış tarihini ve dosya numaranızı görebilirsiniz. Aynı zamanda davadaki tarafları ve varsa avukatları da görüntüleyebilirsiniz.

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır?

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır?

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır?

İcra Dosyası Sorgulama Nasıl Nereden Yapılır? Sorgulama işlemleri nereden yapılmaktadır? İcra dosyası nasıl sorgulanır? İcra sorgulama ücretli mi?

Kullanıcı Oyu: 4.5 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar