Teknoloji Haberleri

Google’dan yeni telefon

Google’ın 2017 yılı içerisinde piyasaya süreceği iddia edilmekte olan üç yeni Google Pixel modeli hakkında yeni bilgiler ve görüşler öne çıktı. Görünüşe göre üç cihaz da Snapdragon 835 ile üretilecek.

 

Google’dan yeni telefon

Çok ilginç bir bilgi olmasa da Google’ın bu yıl içerisinde piyasaya sürmeyi düşündüğü üç yeni Pixel modelinin de Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisiyle üretileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.
Şaşırtıcı bir bilgi olmamasının temel nedenlerinden birisi de, Qualcomm’un hala Snapdragon 835‘in yerini alacak yeni modeli tanıtmamış olması yer alıyor. Hal böyle olunca da işlemci olarak başka bir seçenek bulunmadığı ortada.
Buradaki yer alan ilginç olan ise Google’ın tahmin edildiği gibi iki değil, üç yeni Pixel modeliyle kullanıcılarının karşısına çıkacağı yönünde. Bu iddialar ise Android Open Source Project’te yer alan bazı kodlardan ortaya çıkmış durumda.
Bu kodlarda ise Muskie adı verilen bir cihaz bulunuyor ve orijinal Pixel’in yerini alacak olan modeli tanımlamakta kullanılıyor. Kodlarda yer alan bir diğer isim ise bunlardan Walleye ve Pixel XL’ın yerini alacağı gelen tahminler arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımızda ise Youtube üzerinden nasıl para kazanılır? ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Google'dan yeni telefon Snapdragon 835

Google'dan yeni telefon Snapdragon 835 Google'ın 2017 yılı içerisinde piyasaya süreceği iddia edilmekte olan üç yeni Google Pixel modeli hakkında yeni bilgiler ve görüşler öne çıktı.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar