Nedir?
Neler Oluyor?

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar?

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar? Son günlerde sürekli duyduğumuz FastPay, Denizbank’ın ortaya koyduğu bir uygulama olarak kullanımda. FastPay ile kartsız para çekim, cebe havale vb. işlemleri gerçekleştirebilir Denizbank müşteri olmadan anında kredi kartınızı kullanabilmektesiniz. Denizbank’ın söz konusu uygulaması ile ilgili; FastPay nedir? FastPay ne işe yarar? FastPay nasıl kullanılır? FastPay ücretli midir? FastPay nerelerde geçerli gibi birden fazla sorular aklına gelmekte. Bu ve benzeri soruların cevabını makalenin devamında incelemede bulabilirsiniz.

FastPay Denizbank’ın bir cep cüzdan uygulaması olarak hizmete sunuldu. FastPay ile herhangi bir bankanın müşterisi olmaya gerek kalmadan cepten cebe ücretsiz para aktarımı yapabilir, ATM’den kartsız para çekimi, üye iş yerlerinde ödeme yapma gibi birden fazla işlemler yapabiliyorsunuz. FastPay dahilinde internetten kart bilgileri girilmeden güvenli ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca bu uygulama sayesinde, bozuk para ya da cüzdan taşıma gibi zorunluluklarınız ortadan kalkmaktadır.

FastPay Ne işe yarar?
FastPay Ne işe yarar?

FastPay İle Neler Yapılabilir?

FastPay ile neler yapılır? FastPay cüzdan menüsünü kullanarak hesap- kart işlemleri ve hesaba aktarım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Denizbank müşterisi olsanız da olmasanızda sahibi olduğunuz kredi kartınızı FastPay’e ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank müşterisi iseniz Denizbank vadesiz hesabınızı da FastPay’e ekleyebilirsiniz.

 • FastPay dahilinde cepten cepe 7 gün 24 saat para gönderim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi Denizbank müşterisi olan ya da olmayan FastPay kullanıcıları gerçekleştirebilmektedir.
 • FastPay dahilinde yapılabilen işlemlerden bir diğeri de FastPay bakiyenizden para çekmektir. Çekmek istediğiniz tutarı (10 TL ve katları olmalı) yazarak şifre oluşturduktan sonra size en yakın Denizbank ATM’sinden paranızı çekebilirsiniz.
 • Üye iş yeri ödemelerinizi FastPay ile yapabilirsiniz.
 • FastPay dahilinde cep telefonuna TL ya da paket yüklenebilmektedir. Bunun için yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını FastPay uygulamanızda gerekli yere yazarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • FastPay uygulaması kapsamında sesle komut vererek para yatırma ya da para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • FastPay ile üye işyerlerinde ödeme, online ödeme ve QR ile ödeme yapılabilmektedir.

FastPay Nasıl Kullanılır?

FastPay nasıl kullanlır? FastPay uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz ve oldukça basittir. Denizbank vadesiz hesabınızı, Denizbank kredi kartınızı ya da başka bir bankanın kredi kartını cüzdan menüsüne ekleyerek, kolay bankacılık hizmetlerinden anında ve hemen yararlanabilirsiniz.

FastPay’e Para Yükleme Nasıl Yapılır?

 • FastPay’e Denizbank ATM’lerinden kartız para aktarımı yapabilirsiniz. –Diğer bankalardaki hesaplarınızdan FastPay hesabınıza EFT ile para yükleyebilirsiniz.
 • Başka bir FastPay kullanıcısı sizin FastPay hesabınıza cep telefonu numaranız ile para gönderebilir.
 • İstediğiniz bankaya ait kredi kartınızı ya da Denizbank vadesiz mevduat hesabınızı FastPay’e yükleyebilirsiniz.

FastPay Para Gönderme Ücretli Mi?

 • FastPay ile para gönderme işlemi ücretsiz gerçekleştirilmektedir.
 • Herhangi bir ücret yansımaz.

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar?

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar?

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar?

FastPay Nedir? FastPay Ne İşe Yarar? Nasıl başvurulur? Nerelerde kullanılır? Özellikleri nelerdir? Kullanım alanları neresidir?

User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar