Bankacılık
Neler Oluyor?

Ertelemeli Kredi Nedir?

Ertelemeli Kredi Nedir? Ne işe yarar? Hangi durumlarda erteleme yapılabilir? Ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir? Hangi bankalar ertelemeli kredi verir?

Ertelemeli kredi birçoğumuzda duymuşuzdur. 3 ay ertelemeli, 6 ay ertelemeli diye birçok banka bu şekilde müşterilerine kampanya yapmaktadır. Ancak ertelemeli krediler en fazla 3 ay olabilmektedir.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

QNB FİNANSBANK ERTELEMELİ KREDİ

Kredi finansçıdan alınır sloganıyla ile beraberinde hizmetine devam eden Finansbank’tan ertelemeli kredi avantajı veriyor. QNB Finansbank’ta 3 ay ertelemeli kredi avantajından yararlanmak istiyor iseniz, Tc kimlik numaranızı ileterek 5030’a sms gönderebilirsiniz. Eğer 3 ar ertelemeli krediden yararlanmak istiyorsanız bu krediye şubelerden başvuru yapmanız gerekmekte. Bununla beraber %1,66’dan başlayan uygun faizler, 48 aya varan vadelerle kredinizi Finansbank’tan kullanabilmektesiniz.

Alternatif Bank Ertelemeli Kredi

Kredi ödemenizi 3 ay sonra başlayın sloganıyla ertelemeli kredi veren Alternatif Bank, ihtiyaç kredileri için 3 ay erteleme avantajı sunmaktadır. Bu krediyi kullanabilmek için Alternatif Bank şubelerine gitmeniz ve şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Akbank Ertelemeli Kredi

Akbank 3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız, Akbank kredisine başvuru yapabilmektesiniz. Uygun faiz oranları ve cazip ödeme koşulları sayesinde siz de ertelemeli kredi avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Ertelemeli krediyi alabilmek için yapılacaklar ise Akbank şubelerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Akbank ertelemeli kredi faiz oranları %1,71 – %1,84 arasında vadeye göre değişim göstermektedir.

Ertelemeli Kredi Nedir?

Ertelemeli Kredi Nedir?

Ertelemeli Kredi Nedir?

Ertelemeli Kredi Nedir? Ne işe yarar? Hangi durumlarda erteleme yapılabilir? Ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir?

Kullanıcı Oyu: 4.35 ( 1 Oy Verildi)

Reklam

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/finanspara.com/httpdocs/wp-content/themes/jannah/kykur/kayankur.php on line 32
Finanspara Piyasalar