Bankacılık
Neler Oluyor?

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları Günümüzde hemen hemen herkeste kredi kartı bulunur. Kredi kartlarının kullanımı kişinin ihtiyacına göre değişebilir. Kimi insan nakit avans çekmek için kullanır. Kimisi de harcamalarından bonus gibi promosyonlardan faydalanmak ister. Bankalar da müşterilerine bonus gibi bir seçenek sunarak kendilerine çekmeye çalışırlar. Bu yöntem aslında bankaların müşterilerine karşı bir artı puandır. Bonus konusunda da bankalar birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içerisindedir.

En çok bonusu veren bankalar genellikle tercih edilenlerdir. Ayrıca bankalar bonuslar için belli şartlarda koymuşlardır. Örneğin belirli bir tarih ile bir başka tarih arası yapılacak harcama koşulu ile bankalar müşterilerine bonus verirler. Özellikle yıl içinde harcaması yüksek olanlar için bonus önemlidir.

Bankalarda bu tarz müşterileri her zaman kendilerine çekmek için birçok kampanya yaparlar. Aynı zamanda kredi kartı seçimi yapılırken yıllık ücret almayan bankalar daha çok tercih edilir. Yıllık ücret fazla bir miktarda olmamasına rağmen insanlar bu konuya çekimser yaklaşırlar.

Bonus Kampanyası En Çok Olan Bankalar Hangileridir?

Bonus Kampanyası En Çok Olan Bankalar Hangileridir? Bu konu hakkında özellikle bir banka ismi belirtmek zor olsa gerek. Çünkü bankalar arası büyük bir rekabet vardır. Birkaç banka sayılmak istenirse aşağıda adı geçenleri sayabiliriz.

Ziraat Bankası

Devlet bankası olma özelliği taşıyan ziraat bankası, yaptığı kampanyalar ile müşterilerinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Yıllık kart ücreti bazı kartlardan alınmayıp, birde bonus hakkına sahip kartlarıyla tercih edilen bankalar arasında yerini almıştır. Oranlamak gerekirse 1000 TL’lik yapılan alışveriş işlemine 20 TL gibi bir bonus verilir.

Garanti Bankası

Son yıllarda oldukça büyüyen bu banka, Bonus alanında önemli adımlar atmıştır. Özellikle genç adı altında çıkarılan kartlara bonus veriliyor. 1000 TL’lik harcamaya 20 TL bonus veriliyor.

Diğer Bonus Veren Bankalar

İş Bankası, İngbank, Yapı Kredi, Akbank ve Finansbank bonus alanında rekabete katılan diğer bankalardır.

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları Günümüzde hemen hemen herkeste kredi kartı bulunur. Kredi kartlarının kullanımı kişinin ihtiyacına göre değişebilir. Kimi insan nakit avans çekmek için kullanır.

User Rating: Be the first one !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar