Bankacılık
Neler Oluyor?

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın !

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın !

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın ! Borçlarını tek bir banka altına toplamak isteyenlere müjde. Borç transfer kredisi ile tüm bankalardaki borçlarınızı transfer ederek tek bir bankadan ödeme yapabilirsiniz.

Borçları tek bir bankada toplamak mantıklı mı?

Kredi borçlarını tek bir bankada toplamak isteyenler için bu hamle çok mantıklı bir hamle olacaktır. Bankalardan almış olduğunuz krediler için banka banka gezmek yerine tek bir bankaya gidersiniz. Fakat bu durum bankaların insafına kaldığı için her bir banka farklı tutum sergileyebilir. Bu sebepten ötürü bizzat banka yetkilileri ile kendinizin görüşmesi ve durumla ilgili bilgi vermeniz gerekiyor.

Tüm kredi borçlarınızı bir tane bankada birleştirmek banka tarafından değerlendirilir. Yani kredileri tek bir banka ile birleştirmekteki amacınızın ne olduğunu öğrenmek banka için önemlidir. Her bankanın bu durum karşısında ki tutumu farklı olacağından seçtiğiniz banka parayı size vermek yerine EFT yaparak tüm kredileri kendi ödemek isteyebilir. Eğer siz bu durumu onlara önceden kendiniz açıklarsanız bu krediyi gerçekten borçlar için almak istediğiniz kanısı daha da oturacaktır.

İsterseniz banka yetkililerini inandırmak için başvuru sırasında kredi işlemlerinizi onlara devir edebileceğinizi, gerekli EFT talimatlarını verebileceğinizi betirtmeniz yarar sağlayacaktır.

Eğer size kredi çıkıyorsa da kredi çıkan bankadan direk EFT yaparak diğer tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Borç transferi kredileri

Bankadan bu kredi’i almak için öncelikle biraz araştırma yapmalısınız. Nede olsa tüm borçlarınızı tek bir banka altına toplayacaksınız. Hangi bankanın bu krediyi verdiğini kaç ay vade imkanı sundukları hangi bankanın güvenilir olduğuna dair biraz araştırma yapmanız size kredi çekmeden önce bankaları kendi aranızda sınıflandırma imkanı sağlar.

Borç transferi kredisi veren bankalar;

* Garanti bankası borç transferi,

* Akbank borç transferi,

* İş Bankası borç transferi,

* Denizbank borç transferi,

* TEB borç transferi,

* Finansbank borç transferi

Yukarıda bulunan bankalar bu kredi’yi kullanıcılarına vermektedir. Sizde borç transferi kredi başvurusu yaparak borçlarınızı onlarca bankaya giderek ödeme yerine tek bir bankada birleştirebilirsiniz. ( Başvuru sırasında her banka kendi tutumunu ayrı sergiliyebilir bu sebepten dolayı bu kredinin kesin çıkma imkanı yoktur.)

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın !

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın !

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın !

Bütün Bankalardaki Borçlarınızı Tek Bir Bankaya Toplayın ! Borçlarını tek bir banka altına toplamak isteyenlere müjde.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar