• YARIM ALTIN
  6.291,00
  % 0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9721
  % 0,15
 • € EURO
  31,8243
  % 0,11
 • £ POUND
  36,7395
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,0665
  % 0,46
 • РУБ RUBLE
  0,3254
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  1107663,373
  % 3,42
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Borç transfer kredisi ile biriken borçlarınızı tek bir bankada birleştirebilirsiniz. Bunun için bazı gerekli şartlar bulunuyor. Avukatlık ve icralık duruma düşmemeniz, kredi notunuzun yüksek olması ve kredi kullanabilecek seviyede olmanız gibi. Eğer bu şartları sahipseniz sizde borçlarınızı tek bir bankada birleştirme imkanı buluyorsunuz.

Borç Transfer Kredisi Kimlere Verilir?

Borç Transfer Kredisi Kimlere Verilir? Borç transfer kredisi, dağınık bir şekilde banka borçları olan kişilerin tek bir bankada ödeme yaparak daha az faiz ödemelerini sağlıyor. Borç transfer kredilerinden faydalanmak isteyen kişilerin bankacılık ürünlerini kullanmış olması gerekiyor Kredi kartı, kredili mevduat hesabı veya kredi borcu bulunmayan kişiler, borç transfer kredisinden yararlanamaz. Eğer genel şartları taşıyorsanız ve kredi puanınız ile birlikte düzenli bir geliriniz varsa borç transfer kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Türkiye genelinde, Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, QNB Finansbank, İNG Bank, Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Denizbank aktif bir şekilde borç transfer kredisi veriyor. Bu bankalara başvurduğunuz takdirde Sizin talep etmiş olduğunuz kapatma kredisi miktarınızı araştırırlar. Daha sonra ise karşı banka ile görüşülüp yapılandırılan krediyi borçlu kişinin İBAN numarasına öderler. Bu sebepten dolayı bankalara başvurduğunuz zaman kredi notunuz ve ne kadar borcunuz olduğu oldukça önem taşıyor.

Borç Transfer Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borç transfer kredisi için öncelikli olarak daha önceden çalışmış olduğunuz veya borcunuzun bulunduğu bankalarınızı tercih etmelisiniz. Çünkü bir bankada borcunuz bulunuyorken, diğer bir bankadan borç transfer kredisi istemeniz size olumlu olarak dönmeyecektir. Eğer borcunuzun bulunduğu banka, sizin borçlarınızı bir kredi altında toplamanıza olumlu bakmazsa, ikinci bir seçenek olarak diğer bankaları tercih etmenizde fayda var. Yanınızda nüfus cüzdanı ve fotokopisi, son 2 aya ait bir fatura ve mesleğinize göre evrakınızı götürmeniz gerekiyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.