• YARIM ALTIN
  8.346,00
  % 0,05
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9405
  % 0,04
 • € EURO
  35,9333
  % 0,00
 • £ POUND
  42,7089
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  4,5311
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3750
  % 0,12
 • BITCOIN/TL
  2222623,634
  % -1,13
 • BIST 100
  11.172,75
  % 0,15

Bankalardan çok özel bayram kredisi fırsatları

Bankalardan çok özel bayram kredisi fırsatları

Birçok sosyal ve kişisel ihtiyaçlar nedeni ile önümüzdeki bayramda yükselen harcamalar önünde insanların ihtiyacına karşılık vermeyi hedefleyen birçok banka önümüzdeki bayrama çok özel kredi olanaklarını şimdiden hazırladığı belirtiliyor. Hazırlanan bu önemli bilgilere göre, ülke genelindeki bulunan bankaların kredi maliyetleri, vade, faiz ve tahsis ücret rakamlarına göre farklılık gösteriyor.

 

Kredi kullanıcıları, “ortalama 75 bin TL’ye varan kredi seçeneği“, “36 aya kadar vade seçenekleri” ve “0,99 faiz oranından başlayan fırsatlar” ve “taksitlere ortalama 3 ay sonra başlama” gibi fırsatlar sunulabiliyor. Önümüzdeki Ramazan Bayramı için birçok önemli sundukları kampanya seçenekleri;

Ülke genelinde birçok şubesi ile hizmet veren Türkiye İş Bankası, 22 Temmuz tarihine kadar süreceği belirtilen “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası dahilinde, bireysel nitelikli ihtiyaç kredileri için 50 bin TL ve 36 ay vade seçeneğine kadar kredi imkanı sunuyor. Ayrıca bu önemli banka, 12 ay vadeli 5 bin TL kredi, 24 ay vadeli 10 bin TL kredi ve 36 ay vadeli 50 bin TL kredi için ortalama yüzde 1,23 faiz seçeneği sunuyor. Genel olarak uygulanması planlanan bu önemli kredi kampanyası için başvurular, banka şubelerinden, “isbank.com.tr” internet sitesi aracılığı ile, internet şubesinden, mobil aracılığı ile, ilgili bankamatiklerden ve telefon şubesinden gerçekleştirilebiliyor. Yapılacak kredi başvuruların sonucu ise cep telefonlarınıza bilgi olarak gönderileceği de belirtiliyor.

Ülke genelinde birçok şubesi ile hizmet veren Yapı Kredi Bankası, önümüzdeki ramazan ayına özel kampanyası ile birlikte isterseniz dosya masrafsız isterseniz düşük faiz oranlı kredi seçeneği ve yapacağınız alışverişlerden para elde etme seçeneğini de beraberinde sunuyor. Ayrıca bu önemli banka, kredi kullanıcılarının önümüzdeki Ramazan Bayramı’nda aile ve akraba ziyaretleri ile tatil gibi sebeplerle oluşabilecek nakit kullanımına destek olmak için kullanıcılara masrafsız, yine kullanıcılarına düşük faiz oranları ve çeşitli ödeme olanakları ile kredi kullanma imkânı sunuyor. Ayrıca ilgili banka ile ilgili kredi başvuruları, ilgili Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, mesaj, ilgili internet sitesi aracılığıyla ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden gerçekleştirilebildiği ifade edildi. Ayrıca Yapı Kredi müşterileri, onaylanmış kredilerini banka şubelerine gitme mecburiyeti duymadan kullanabildikleri belirtiliyor.

Ülke genelinde birçok şubesi ile hizmet veren VakıfBank, “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası ile birlikte ortalama yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları seçenekleri ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor.

Yine Garanti Bankası, “Bayram Kredisi” kampanya seçeneği ile ilgili, 9-36 ay seçeneği ile taksitle kredi fırsatı sunuyor.

Ülke genelinde özel bankalardan olan Finansbank, bu bankadan ilk kez ihtiyaç kredisi kullanacaklara bu bayramda çok iyi tanışma kredisi sağlıyor. Tüm rakam ve vade seçeneğinde geçerli olacağı belirtilen aylık yüzde 1,14 tanışma faizi sunuyor.

Akbank ise 90 TL taksit seçeneği ile 2 bin 500 TL krediyi 36 ay seçeneği ile ödeme fırsatı sunuyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.