Bankacılık
Neler Oluyor?

Banka Cv Örnekleri

Banka Cv Örnekleri ve Çeşitleri

Banka Cv Örnekleri Bir iş yerinde çalışmak için kişilerden talep edilen ilk şart bir cv’ye sahip olmalarıdır. Başarılı ve yetkin bir cv ile aradığınız işe sahip olmanız mümkündür.

Bankacılık sektörü hemen her üniversitenin kapsamında bulunan ve iş alımlarında deneyim şartının en az arandığı, daha çok personel yetiştirmek için alım yapılan sektörlerden biridir. Diğer sektörlerden farklı bir cv örneği kullanılmalıdır. Finansal bilgilerin yer alması bu cv’ lerin bir özelliğidir. Teknik olarak yanlış yazılmış bir cv örneği kabul görmeyebilir. Dikkat edilecek her bir kelime mükemmel bir cv örneği çıkarmanıza yardımcı olabilir.

 Cv’ de Fotoğraf

Bankacılık, finans, sigortacılık gibi iş alanların da çalışanların özellikle giyim şartlarına dikkat etmeleri gerekir. Cv’lerde bulunan fotoğraf, üstünde durmaları gereken bir detaydır. Takım elbise ile çekilmiş fotoğraflar da erkek adaylarda kravat bulunmalı, kadın adaylarda göze çarpacak aksesuarlardan kaçınılmalıdır.

Banka Cv İçeriği

Bu belgeler gereksiz ve yanlış bilgilerden uzak olmalı, cv kişiyi anlatmalıdır. İlk bölüm de kişisel bilgiler ad soyad, doğum tarihi ve yeri, medeni durum yer almalıdır. İkinci bölüm iletişim bilgileri adres, telefon numarası e-mail bulunmalı, üçüncü bölüm de eğitim durumu ve iş tecrübeleri, varsa daha önce ki staj deneyimleri olmalıdır. En son bölüm için referans bilgileri yazılmalı, işe alacak kurum tarafından incelenmeye sunulmalıdır.

Cv Örneği

Kişisel Bilgiler

 

Ad: Ayşe

 

Soyad: Yıldız Demir

 

Doğum yeri: İstanbul

 

Medeni Durumu: Evli

 

İletişim Bilgileri

 

Adres: Kayacık sitesi 139.sokak No: 45 Ulus/ ANKARA

 

Telefon: 05.. … .. ..

 

E-mail: [email protected]

 

Eğitim Durumu ve Mesleki Deneyim

 

İstanbul Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

 

2009-2011 Ziraat Bankası (Staj Deneyimi)

 

2012-2015 Vakıf Bank

 

Referans

 

Sedef Tonguç Koçak

 

Ziraat Bankası Genel Müdürü

 

Tel:05.. … .. ..

Banka Cv Örnekleri

Banka Cv Örnekleri Bir iş yerinde çalışmak için kişilerden talep edilen ilk şart bir cv'ye sahip olmalarıdır. Başarılı ve yetkin bir cv ile aradığınız işe sahip olmanız mümkündür.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar