• YARIM ALTIN
  6.327,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9409
  % 0,09
 • € EURO
  31,2427
  % 0,30
 • £ POUND
  36,4385
  % 0,28
 • ¥ YUAN
  4,0434
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,3129
  % 0,41
 • BITCOIN/TL
  1270860,168
  % 0,71
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri? Türkiye’de faaliyet gösteren yirmi beş civarında banka bulunuyor. Bu bankaların her biri tüketicilere özel kredi kampanyaları düzenliyor. Düzenlenen kredi kampanyaları arasında ihtiyaç kredileri en çok kullanılanlardan… İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketiciler bankalara müracaat ediyor. Günümüzdeki gelişen teknolojiyle artık kredi başvurusu yapmak için bankaların şubelerine gitmeye gerek kalmıyor.

Şubeye gitmeden kredi kullanabileceğiniz bankalara anında kredi veren bankalar deniliyor. Anında kredi veren bankalar müşterilerine şubesiz olarak hızlı kredi verebiliyor. Hızlı kredi başvurusu yaparak anında kredi kullanmak mümkün kılınıyor. Bu bankalara önce şubesiz bankacılık araçlarından olan sms, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ya da çağrı merkezi (telefon bankacılığı) ile hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar listesini bu yazıda vereceğiz. İstediğiniz bankayı seçerek istediğini başvuru aracıyla anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalardan kredi kullanırken şubeye gidilmedi için herhangi bir belge olmadan kredi kullanılmış oluyor. Bu sebeple bu bankalar aynı zaman Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar arasında yer alıyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında ve anında kredi veren bankalar hakkında bir liste hazırladık. Bu listedeki bankaların kredi faiz oranlarını ve kredi maliyetlerini analiz ettikten sonra size uygun olan bankayı ve kredi kampanyasını seçmenizi tavsiye ediyoruz. Yaptığınız kredi maliyeti ve analizi sonucunda gelir belgesiz kredi veren bankalar arasından size uygun olanını seçmeniz daha kolay olacaktır. Anında kredi veren bankalar şunlardır: Enpara.com, nkolaykredi.com.tr, Ing bank sms kredi başvurusu , cepteteb.com.tr, Denizbank, Finansbank, Akbank… Gelir belgesiz kredi veren bankalar da aşağıda verilmiştir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerden gelir belgesi istemiyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalar adıyla anılan bu kurumlar tüketicilere bu yönden kolaylık sağlıyorlar. Gelir belgesiz kredi veren bankalar şunlardır: Bu bankalar genelde internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi verirler. Finansbank, Enpara.com, Cepteteb.com.tr, Denizbank, Nkolaykredi.com.tr gibi finans kuruluşları gelir belgesiz kredi veren bankalar arasındadır. Ayrıca müşteriler Finansbank sms kredi  özelliği sayesinde daha hızlı kredi başvurusu yapılabilmektedir.

ING Bank sms kredi başvurusu

Ing Bank sms kredi başvurusu aracılığı ile anında kredi veriyor. Anında kredi veren bankalar arasında yer alan bu kuruluş,  bu işlemi internet bankacılığı ve sms ile yapabiliyor. Ing Bank sms kredi başvurusu yaparak kolayca kredi kullanmak mümkündür. Ing Bank sms kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kimlik numaralarını cep telefonlarının mesaj bölümüne yazıp 2205’e göndermeliler. Ing Bank sms kredi başvurusu yaptıktan sonra başvuru sahibine bir kısa mesaj gelecek ve bu kısa mesajda Ing Bank sms kredi başvurusu sonucu belirtilecektir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.