Bankacılık
Neler Oluyor?

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri? Hangi banka kart aidatı almıyor? Kredi kartı aidatı almayan bankalar ve kartları nelerdir?

Hangi banka yıllık kart ücreti almıyor?

Hangi banka yıllık kart ücreti almıyor
Hangi banka yıllık kart ücreti almıyor

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri? Bonus Flexi kartın en önemli özellikleri arasında yer alan birisi de, yapılan harcamayı bir sonraki aya erteleyebilme imkanı sunması. Ayrıca harcamalara bağlı olarak yılda 50 TL’ye varan ekstra bonus fırsatı sunmakta.

Akbank / Axess Free

Free Cart ile alışverişlerde chip para kazanma imkanız sağlıyor, taksitli alışveriş yapabildiğiniz gibi, peşin alışverişler sonrasında taksit ve erteleme isteğinde bulunabiliyorsunuz. Nakit ihtiyaçlarınız için Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para kullanabilme imkanı veriyor. Free Cart’ın ilgi çeken uygulaması ise Free Bütçe. Bu uygulama, harcamalarınızı takip etmenize yardımcı olmakta. Mesela, belirlediğiniz limite ulaştığınızda size uyarı mesajı gönderebilmektesiniz.

İş Bankası Maximum Kart

Maximum üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde yer alan inceleme de ise MaxiPuan kazanabiliyor, tek ödemeleri işlemleri isterseniz taksitlendirebiliyor ve ödemelerini erteleyebilme imkanı sağlıyor. Diğer özellikleri ise ATM’den birçok hesabınıza erişme imkanı sağlıyor.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

World Eko ile World Üye İşyeri ağında sunulan standart taksit ve Worldpuan imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Biriken worlpuanlar ile istenirse Turkcell TL/dakika alınabilir istenirse de yer işyerlerinden alışveriş yapabilme imkanı sunmakta.

Enpara.com Kredi Kartı

Enpara.com Kredi Kartıı, aidat almadığı gibi bu parayı size ödeyebiliyor. Hatta nakit para olarak hesabınıza gönderiyor. Enpara.com Kredi Kartı’nızı düzenli olarak kullanmanız durumunda yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödemekte. Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak QNB Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinden anında taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz, ancak CardFinans’a özel artı taksit ve diğer kampanyalardan yararlanmamaktasınız.

TEB Sade Kart

TEB Sade Kart’ın özellikleri arasında ise peşin ödeme imkanı tanıması. 100 TL ve üzeri peşin harcamanızı dilerseniz faizi karşılığında 3-6-9-12 taksitle ödeyebilmektesiniz. Yada 30-60-90 gün öteleyebiliyorsunuz. Dikkat çeken özelliği ise yer alan incelemede ise, TEB Sade Kartınız ile hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız, hafta sonu yapacağınız sinema ve tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanıyorsunuz.

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartları Hangileri? Hangi banka kart aidatı almıyor? Kredi kartı aidatı almayan bankalar ve kartları nelerdir?

Kullanıcı Oyu: 4.1 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar