Teknoloji Haberleri

YouTube TV 1.11, Android Oreo’da Resim İçi Resim modu ekliyor

YouTube TV 1.11, Android Oreo’da Resim İçi Resim modu ekliyor

 

YouTube TV 1.11, Android Oreo’da Resim İçi Resim modu ekliyor. Android için YouTube TV’nin son güncellemesi yayınlanıyor ve ana YouTube uygulamasından kablo kesme hizmetine önemli bir özellik getiriyor. Sürüm 1.11 ile, Oreo kullanıcıları nihayetinde Resim İçi Resim modunu kullanarak  kullanıcılar video izleyebilirler.

youtube tv pip 1
youtube tv pip 1

PiP, Android 8.0’ın seçim çerçevesinin özelliklerinden biri olarak ve YouTube, destekleyen ilk Google uygulamalarından biridir. YouTube TV’de işlevsellik aynı şekilde davranır.

Bir TV şovu, film veya spor olayı oynatılırken, ana ekrana dokunulduğunda müzikçalar ayrı bir kayan pencere olarak açılacaktır. Video duraklatılmışsa veya küçültüldüğünde de etkinleştirilir. Bu minyatür kontroller, videoyu duraklatma, geri sarma / yönlendirme ve tam ekranlamaya izin verir.

Ayarların altında, listenin en altındaki yeni Picture in Picture seçeneği bulunur. Bu özellik açıklanıyor, oysa kullanıcıların tamamen devre dışı bırakmalarına izin veriyor.

PiP, 1.11 sürümünde, önceki sürümlerde, yayın gösterileri olduğunda bildirim alma yeteneği ekleyen önemli ektir . Bu arada YouTube TV , LG ve Samsung’dan Android TV, Xbox ve akıllı TV’ler için özel uygulamaları yayınladı . Eski setler için bir müşteri yanı sıra Apple TV için bir müşteri geliyor.

YouTube TV şu anda ülke çapında yaklaşık 50 büyük pazarlarda satışa sunuluyor ve canlı yayın ve ayda 35 dolarlık premium kablo kanalları sunuyor. Ayrıca, sınırsız bir bulut DVR’si ve altı adede kadar kullanıcı hesabı bulunuyor.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar