• YARIM ALTIN
  6.290,00
  % -0,33
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9919
  % 0,23
 • € EURO
  31,2252
  % -0,16
 • £ POUND
  36,3918
  % -0,22
 • ¥ YUAN
  4,0449
  % -0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3147
  % 0,57
 • BITCOIN/TL
  1270673,357
  % -0,80
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Youtube Red nedir? Nasıl kullanılır?

Youtube Red nedir? Nasıl kullanılır?

Youtube Red nedir? Nasıl kullanılır?

Youtube Red nedir? Nasıl kullanılır? Yeni bir proje ile karşımıza çıkan Youtube, şimdi ise Youtube Red ile karşımızda. Peki Youtube red nedir? Nasıl işliyor sistem?

Google tarafından sunulmakta olan, ücretli YouTube aboneliği hizmeti olarak bilinen, YouTube Red detayları ve kullanımı hakkında birçok bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte detayları ile YouTube Red nedir? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar ve faydaları nedir?
Youtube Red nedir? Nasıl kullanılır?
Dünyanın en popüler video izleme sitesi olan Youtube, artık yepyeni bir hizmet sunmakta. Google tarafından YouTube kazancını arttırmak ve kullanıcıların belli bir ücret karşılığında reklamlardan kurtulup, birkaç yeni özellikten faydalanılabilmesi için getirilen YouTube Red hizmetinin detaylarını sizler için açıklamaya uzmanlarımız tarafından bilgi verilecektir.

YouTube Red Kullanıma Sunuldu! YouTube Red nedir ve ne işe yarıyor bakalım…

YouTube Red nedir?

Esasında giriş paragrafında “YouTube Red nedir?” sorusunu genel anlamda cevaplamış olduk. Ancak pek çok kullanıcı bunları zaten biliyor. Bu sebeble detay vereceğiz derken, gerçek anlamda sizlere YouTube Red hakkında herkesin bilmediği bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Şimdi, YouTube Red hizmetini daha detaylı tanımlayalım.

YouTube Red hangi ülkelerde kullanılır?

YouTube Red henüz çok yeni olmasından dolayı, ilk olarak Amerika’daki kullanıcıların beğenisine sunulmuş olundu. Uygulamanın Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağı, şu an için bilinmemekte ancak edilen bilgiye göre en kısa sürede Türkiye’dede hizmete sunulacak. Ancak, kullanıma sunulduğu zaman sizlere en kısa sürede haber vermeye çalışacağız.

YouTube Red özellikleri nelerdir?

YouTube Red, kullanıcılarına reklamsız olarak YouTube deneyimi, videoları çevrimdışı oynatabilme, videoları arka planda oynatabilme ve bunlarla birlikte ücretsiz Google Play Müzik deneyimini sunmakta ve ayrıca detayına girdiğinizde ise birçok inanılmaz hizmetler yer alıyor.

YouTube Red ücreti ne kadar?

YouTube Red kullanıcıları için aylık olarak 10 dolar ücret talep ediliyor. Bu ücret Apple Music ve Spotify gibi hizmetler ile benzer olduğu için bizce gayet makul. Zira YouTube Red, Apple Music ve Spotify gibi uygulamaların aksine sadece müzik içermiyor. Ek olarak onlarca cihazda kullanılabilmekte.

YouTube Red abonelik ayarları

Nasıl YouTube Red abonesi olunur?

YouTube Red abonesi olmak çok basit. Bunun için masaüstünde YouTube Red web sayfasını ya da mobil uygulamaları kullanabilirsiniz ve çok kolay bir şekilde üyesi olabiliyorsunuz. Masaüstü YouTube Red abonelik sayfası için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Youtube Red için tıklayınız.

youtube red nedir

Orjinal Youtube Red videosunda görüntüler

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=r57GT1v4wRU” width=”1080″ height=”960″][Su_youtube url = “https://www.youtube.com/watch?v=3BniNCj2sjY” width = “1080” height = “960”][/su_youtube]

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.