Kripto Para Haberleri

Yirmi Banka Hong Kong-Singapur Blockchain Ortaklığına Katılıyor

Yirmi Banka Hong Kong-Singapur Blockchain Ortaklığına Katılıyor

 

Yirmi Banka Hong Kong-Singapur Blockchain Ortaklığına Katılıyor. Yerel bankacılara göre, yirmi kadar banka Hong Kong ve Singapur arasındaki Blockchain destekli ticaret ağına katılmak için imza atabilir. Anlaşma, kurumsal seviyedeki Blockchain uygulamaları açısından her iki ülkeyi de dikkat çekici hale getirecekti.

İki ulusal para konseyi tarafından hazırlanan ve zaten planlanan “işbirliği” yirmi banka katılacak. Genel olarak rakip olarak düşünülen iki ülke, finans ve dijital belgelerin transferini hızlandırmak için birlikte çalışma yaparak, Asya’daki finans sektöründe önemli bir sıçrama yapacak.

Hong Kong, Çin ile genel bir mücadele ile karşı karşıya kalırken, Singapur da Asean ile benzer sorunlarla karşı karşıyadır. Birlikte çalıştıklarında, ülkeler ulusların ticarette nasıl birlikte çalıştıklarını yönlendirme fırsatına sahip olacaklar. Örneğin, şu anda bir ülkeden diğer ülkeye yapılan sevkiyat yaklaşık bir gün sürüyor; belgeler ise bir hafta kadar sürüyor. Bu bilgiyi Blockchain’de dijital hale getirmek, bunu sadece saniyeler kadar yapabilecek.

Birleşince, ülkeler iki büyük göbeğin güçlü bir mali ittifakı oluşturarak daha önce rekabet halinde olan ülkelerin birlikte çalışabileceği konseptini güçlendiriyorlar.

#Blockhain

 

 

 

BİTCOİN FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN

Yirmi Banka Hong Kong-Singapur Blockchain Ortaklığına Katılıyor

Yirmi Banka Hong Kong-Singapur Blockchain Ortaklığına Katılıyor. Yerel bankacılara göre, yirmi kadar banka Hong Kong ve Singapur arasındaki Blockchain destekli ticaret ağına katılmak için imza atabilir.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar