• YARIM ALTIN
  8.415,00
  % 0,79
 • AMERIKAN DOLARI
  33,0965
  % 0,30
 • € EURO
  36,0975
  % 0,27
 • £ POUND
  42,9352
  % 0,15
 • ¥ YUAN
  4,5549
  % 0,15
 • РУБ RUBLE
  0,3750
  % 0,42
 • BITCOIN/TL
  2088191,425
  % 0,68
 • BIST 100
  11.115,52
  % 0,46

İş Yerine Düzen Getirecek Plastik Kasa ve Kutular

İş Yerine Düzen Getirecek Plastik Kasa ve Kutular

İş Yerine Düzen Getirecek Plastik Kasa ve Kutular

Başta hırdavat ve inşaat malzemeleri satışının yapıldığı nalbur, yapı market gibi perakende mağazaları olmak üzere pek çok işletmede tercih edilen plastik kutu ve kasalar; ürünlerin saklanması, taşınması ve teşhir edilmesi amacıyla sıkça kullanılan ekipmanlardır. Bu yazımızda, farklı kullanım alanlarına yönelik tasarlanan bu ekipmanları ihtiyacınıza göre seçeceğiniz çeşitleri ile sizin için sıraladık.

İşte işletmenizi daha düzenli hale getirecek plastik kutu ve kasalar!

Avadanlıklar

Çekiç, tornavida, pense gibi çeşitli el aletlerinin muhafazasında tercih edilen avadanlıklar; yapı marketler ve hırdavat mağazalarının depolarında malzemeleri temiz ve düzenli bir şekilde istiflemek için yararlanılan plastik kasalardır. Farklı hacimlerdeki düz ve istiflenebilir seçenekleriyle stand üzerinde ya da duvara monte edilerek kullanılabilen avadanlıklar sayesinde irili ufaklı pek çok ürün uzun süre güvenli bir şekilde saklanabilir.

Çekmeceli Kutular ve Setler

Aralarında kolayca taşınabilen plastik çekmece çantası, pek çok malzemeyi bir arada saklamayı sağlayan çekmeceli kutu ve küçük el aletlerinin taşınmasında kullanılan hobi setlerinin bulunduğu pek çok çeşidiyle çekmeceli kutu ve setler; malzemelere pratik şekilde ulaşmayı mümkün kılan plastik kutulardır.  Çivi, tel, kilit gibi metal eşyaların belli kategorilere göre sınıflandırarak saklanmasında tercih edilen bu plastik kutular; fonksiyonel tasarımları ve sağlam yapılarıyla işletmelere uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Plastik Kasalar

Kapaklı, sanayi tipi ve katlanabilir çeşitleriyle plastik kasalar; büyük ve küçük ölçekli pek çok işletmenin depolarında ya da mağaza içlerinde konumlandırmak için tercih edebilecekleri çok amaçlı ekipmanlardır. Açık tasarımlı olanların ürün teşhirinde, kapaklıların depolamada ve delikli olarak üretilenlerin taşımada kullanıldığı plastik kasalar; çalışanların işlerini kolaylaştırırken bulunduğu alanı düzenli bir görünüme kavuştururlar.

Siz de işletmenizdeki ürünleri belli bir düzene göre kategorilere ayırarak kolay ulaşılabilir hale getirmek için kullanışlı ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız, farklı renk ve modellerdeki plastik kutu ve kasalara Eurometall’in online sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz!

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.