• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2168249,346
  % -0,78
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Netflix Gündemde Olan Film Önerileri

Netflix Gündemde Olan Film Önerileri

Netflix Gündemde Olan Film Önerileri Netflix’e eklenen yapımları takip etmek oldukça zordur. Özellikle de Dünyanın en popüler film ve dizi izleme platformu olan Netflix üzerinde yer alan Film Önerilerini sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Netflix Gündemde Olan Film Önerilerine hep birlikte göz atalım.

Netflix Film Önerileri Nelerdir?

Netflix Film Önerileri Nelerdir

Netflix gündemde yer alan film önerileri nelerdir? Bu yazımızda film içeriği ve yorumlamasını sizlere yapacağız.

Beasts of no NATION Filmi Konusu

2015 yapımı olan ve başrollerinde İdris Elba ve Abraham Attah olan bu filmde, iş savaşın yaşandığı bölgeden kaçan bir Batı Afrika kökenli çocuğun hayat hikayesi ele alınmıştır. Afrikalı çocuğun kaçtığı iç savaştan sonra kendisini bir anda paralı asker olarak bulması etkileyici bir şekilde ele alınmıştır.

Dhanak Filmi Konusu

Son yıllarda Hint filmlerine olan talebin artması beraberinde çok güzel yapımların ortaya çıkmasına neden oldu. Dhanak’ta 2015 yılında vizyona giren ve Berlin Uluslararası Film Festivalinde büyük beğeni aldı. Filmin konusu ise, sinema ile yatıp kalkan küçük bir kız çocuğunun gözleri görmeyen kardeşinin ameliyatı için Hint film yıldızının peşine düşmesi konu alınmıştır.

BEATS Filmi Konusu

2019 yapımı olan ve +18 yaş sınırı bulunan bu filmde izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Chiago’da yaşayan ve Hip Hop delisi olan bir gencin bir anda yaşamının değişmesi bu filmde konu olarak ele alınmıştır.

Babamın Mutfağı Filmi Konusu

2020 yapımı bir film olan Babamın Mutfağı’da Netflix Gündemde Olan Film Önerileri arasında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle genç bir adamın hayalini gerçekleştirmek için hayallerinin peşinden gitmesini başarılı bir şekilde ele alan filmde, genç somölye’nin babasının beklentilerinin karşılayıp, babasının barbekü restoranını devralmak istemesi ele alınmıştır.

Yenilik Tutkusu Filmi Konusu

2017 yapımı bir film olan Yenilik Tutkusu aslında günümüzde çok sık yaşanan konuları ele almaktadır. Özellikle sosyal medya üzerinden tanışan çiftlerin yaşadığı sorunları ele alan bu filmde bazılarımız kendilerini bulacaktır. Uygulama üzerinden tanışan Martin ve Gabi’nin yaşadığı sorunlar farklı bir bakış açısı ile ele alınmıştır.

Gece Vurgunu Filmi Konusu

2014 yapımı bir film olan Gece Vurgunu başrollerinde Jale Gyllenhaal ve Rene Russo başrollerde yer almaktadır. Genç bir çocuğun yaşadığı şehirde meydana gelen araba kazalarını, cinayetleri ve yangınları ele alması ile ortaya çıkan hayat hikâyesi bir anda kirli ama bir o kadar da büyük getirisi olan bir işe dönüşmektedir.

Kumdan Kale Filmi Konusu

2017 yılında vizyona giren Kumdan Kale filmi de başarılı yapımlar arasında yer almaktadır. 2003 yılında Irak ülkesinde meydana gelen işgale için gönderilen gönülsüz askeri birliğinin düşman bir köyde meydana gelen su şebekesi sorunun çözmesi gerekmektedir. Düşman köyde bu sorunu çözmek için son derece başarılı bir plan yapmaları gerekmektedir. Başrollerinde Nicholas Hoult ve Logan Marshall bu filmde yer almaktadır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.