• YARIM ALTIN
  8.385,00
  % 0,41
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8605
  % -0,04
 • € EURO
  35,7471
  % 0,00
 • £ POUND
  42,5669
  % 0,09
 • ¥ YUAN
  4,5135
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3740
  % 0,03
 • BITCOIN/TL
  2168288,564
  % -3,01
 • BIST 100
  11.089,53
  % -0,74

Yeni İş Fikirleri 2020

Yeni İş Fikirleri 2020

Yeni İş Fikirleri Neler?

Yeni İş Fikirleri 2020 yılına ait sektörler nelerdir? Birçoğumuz büyük hayaller kurarak liseyi okuyoruz. Sonrasında Üniversiteye hazırlanıyoruz. Üniversite bitince ise en büyük görev iş bulmak. İş buluyoruz da, üniversite tercihleri yapıyoruz ama bunlar ne kadar doğru? Gerçekten gelecekte bu meslek iş görecek mi? İstihdam oranı nedir biliyor muyuz? İşte aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını ayrıntılı bir şekilde cevaplandıracağız.

Yeni İş Fikirleri 2020

Yeni iş fikirleri yaşam boyu sürekli hep değişmiştir. Çünkü gelişen teknoloji, ihtiyaçlar, talepler vb. durumlar göz önüne alındığında sürekli bir değişkenlik göstermektedir. Gelin şimdi bu yeni iş fikirlerini göz atalım. Yeni iş fikirleri 2020 yılında neler?

Network Mühendisliği

Network Mühendisliği

Network Mühendisliği

Network mühendisliği geleceğin en önemli meslekleri arasında yer alıyor. Günümüzün gelişen teknolojisi giderek göz öne alındığında ve teknolojiyi gerçekten çok seviyorsanız bu iş tam size göre. Ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca Freelancer olarak bile çalışmalar yapabiliyorsunuz.

Şarap Mantar İmalatı

şarap mantarı imalatı

şarap mantarı imalatı

Evet yanlış duymadınız 🙂 Türkiye’de pek bilinmeyen bir meslektir. Hatta şuan özel üniversitelerde bölümleri bile açıldı. Ortalama bu mesleğin maaşı 4000-5000 TL arası değişiyor.

Mobil Uygulama Developer

mobil uygulama developer

mobil uygulama developer

Benim en favori meslek tercihlerimden birisidir. Çünkü Mobil kullanım giderek yaygınlaştı. Artık herkesin elinde akıllı telefonlar bulunuyor. Mobil uygulama developer ise telefonlarınız da kullandığınız uygulamalar, oyunlar, sosyal medyalar ve fazlasının yapımcısına denilmektedir. Günümüzün en büyük mesleklerinden birisidir. Ancak öğrenmesi uzunca zamanınızı alabilir. Tabi bu sizin birazda matematik ve ingilizce bilginize az da olsa dayanır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün en gözde mesleklerinden birisi sosyal medya danışmanlığı yer alıyor. Çünkü artık herkes internet üzerinden haber okuyor, satın alıyor, bilgi sahibi oluyor. Birçok şirket artık kendi bünyesine sosyal medya danışmanı alıyor. İnternet dünyasında görünürlüklerini arttırmak için sosyal medya danışmanlığı geleceğin en gözde mesleği diyebiliriz.

   Siber Güvenlik

Siber güvenlik

Siber güvenlik

Birçok firmanın ve kurumsal şirketlerin can damarı olan meslek. Teknolojinin giderek yaygınlaşmasına bakacak olursak. Doğru orantılı bir şekilde büyüme gösteren bir meslek. Bilgilerimizin güvenliği, verilerin güvenliği ve daha fazlasının güvenliği için mutlaka olmazsa olmazımızdır.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.