Teknoloji Haberleri

Whatsapp’tan yeni güncelleme

Whatsapp’tan yeni güncelleme. WhatsApp, iOS platformunda güncelleme alarak bunun beraberinde ise yeni özelliklerde beraberinde geldi. WhatsApp’ın yeni özellikleri sayesinde uygulama artık daha kullanışlı.

WhatsApp, bugün ise iOS platformundaki uygulamasını güncelleme yaparak yeni özelliklerini iPhone kullanıcılarının beğenisine sunmuş oldu. WhatsApp 2.17.1 sürümü ile gelen yenilikler sayesinde uygulama artık daha kullanışlı bir hale gelmiş durumda oldu. Medya dosyaları odaklı bu güncelleme ile, WhatsApp kullanıcılarının çok hoşuna gidecek gibi görünmekte olduğu gözlendi.

WhatsApp güncellemesi ile gelen yenilikler nedir?

– Artık bağlantınız olmasa bile mesajı gönder tuşuna dokunabilirsiniz. Telefonunuz yeniden bağlandığında mesajlarınız sırasıyla gönderilecektir.

– Yeniden tasarlanan veri kullanım ekranı sayesinde telefonunuzun depolamasını daha rahat yönetebilirsiniz. Örneğin belirli bir sohbetteki videolar gibi belirli mesaj tiplerini temizleyebilirsiniz (Ayarlar > Veri ve Depolama Kullanımı > Disk Kullanımı)

– Artık tek seferde ise 30 fotoğraf veya video gönderebileceksiniz.

Whatsapp’tan yeni güncelleme

Bunun beraberinde ise Özellikle WhatsApp’ın iPhone’da çok yer kapladığından şikayetçi olanlar için detaylı kullanım bilgisi sunulması çok yerinde bir hareket olmuş. Bakalım bu özellikler Android için WhatsApp uygulamasına ne zaman gelecek?

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar