Teknoloji Haberleri

Whatsapp’ta sizi engelleyene mesaj atabiliyorsunuz!

Whatsapp’ta sizi engelleyene mesaj atabiliyorsunuz!

Whatsapp’ta sizi engelleyene mesaj atabiliyorsunuz! Whatsapp’ta sizi biri engelledi mi? Engelleyen kişiye mesaj atma nasıl olur bakalım. Bu yazımızda çok basit bir şekilde mesaj atabiliyorsunuz.

WhatsApp’ta biri sizi engellediyse, moralinizi bozmanıza hiç gerek yok çünkü engelleyen kişiye mesaj atabileceksiniz. Aşağıda paylaşacağımız yöntem dışında bir yöntem daha mevcut ancak bu yöntem biraz uzun. İlk olarak WhatsApp hesabınızı silmelisiniz. Ardından yeniden oluşturmanız gerekiyor ve bu durumda da içinde bulunduğunuz tüm gruplardan feragat etmeniz gerekiyor. Fakat önereceğimiz yol, çok daha kullanışlı.

WhatsApp’ta sizi engelleyen kişiye nasıl mesaj atabilirsiniz?

Bu yöntem aslında çok basit ve herkes yapabilir, Whatsapp hesabı olan üçüncü bir kişi. Bu üçüncü kişi, sizi engelleyen kişiyle konuşma yolunda hassas bir rol oynamakta. Üçüncü kişi sizinle ve sizi engelleyen kişiyle arkadaş olursa çok daha iyi ve işiniz kolaylaşabilir.

Bir sonraki adım ise siz, arkadaşınız ve sizi engelleyen kişiden oluşacak bir WhatsApp grubu oluşturması. Sizin arkadaşınız grubu oluşturacak ve bir nevi köprü görevi görecek.

Sonrasında ise yapacağınız şey, sizi ve sizi engelleyen kişiyi ekleyen arkadaşınızdan, eğer özel bir konuşma yapacaksanız, gruptan çıkmasını istemeniz.

Şimdi arkadaşınızla konuştuğunuza göre ve arkadaşınız da gruptan çıkmayı kabul ettiğine göre, gruptan çık düğmesine basıp, sonrasında da ‘çık’a basarak gruptan çıkış yapmasını sağladınız. Bu durumda da grupta yalnızca siz ve sizi engelleyen kişi kaldı ve işlem daha bitmedi.

Artık sizi engelleyen kişiyi görebilir ve mesajınızı grup aracılığıyla yollayabilirsiniz. Bu durum, WhatsApp’ın bizlere sağladı bir nevi ‘bug’ olarak işimize yarıyor. Aslında bir açıkta diyebiliriz.

Whatsapp'ta sizi engelleyene mesaj atabiliyorsunuz!

Whatsapp'ta sizi engelleyene mesaj atabiliyorsunuz! Whatsapp'ta sizi biri engelledi mi? Engelleyen kişiye mesaj atma nasıl olur bakalım. Bu yazımızda çok basit bir şekilde mesaj atabiliyorsunuz.

User Rating: Be the first one !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar