Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

WhatsApp’ta bildirim türleri

WhatsApp’ta bildirim türleri

WhatsApp’ta bildirim türleri Whatsapp’ta yenilikler giderek gelişiyor ve değişim yapıyor. WhatsApp’ın son olarak bugün yeni özellikleri bugün ki güncelleme ile kullanıcılara sundu. En popüler mesajlaşma uygulaması olarak bilinen WhatsApp’ın bugün yeni özelliği gün yüzüne çıkmış oldu.

WhatsApp’ta bildirim çeşitleri

WhatsApp’ın beta sürümü ile çok farklı bir kullanıma sahip olacaksınız. WhatsApp’ın 10 farklı bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlık aşamasında. Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması kullanıcılarının alışkanlıklarını değiştirecek bir yenilik ile adından söz ettirmiş olacak. Telefonunuza baktığınızda ekranınızda okunmamış onlarca WhatsApp mesajı görüp ve bunlardan artık sıkılanlardan iseniz tam size göre bir yenilik. WhatsApp’ın yeni sürümünün beta versiyonunu mercek altına alan AndroidPolice, WhatsApp’ın 10 farklı bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlandığının iddiasında bulundu. Kullanıcıların kişileri farklı katagorilere almalarına izin verecek olan özellik sayesinde istediğiniz mesajlara öncelik verirken istediklerinizi arka plana itebileceksiniz. Örnek verecek olursak yeni bir kişi listenize eklediniz ise standart olarak bildirim gelecek. Ancak birisi sizi çok rahatsız ediyorsa veya önemli bildirimlerinizin önceliklerini değiştirme özelliği olacak.

WhatsApp'ta bildirim türleri

WhatsApp'ta bildirim türleri Whatsapp'ta yenilikler giderek gelişiyor ve değişim yapıyor. WhatsApp'ın son olarak bugün yeni özellikleri bugün ki güncelleme ile kullanıcılara sundu. En popüler mesajlaşma uygulaması olarak bilinen WhatsApp'ın bugün yeni özelliği gün yüzüne çıkmış oldu.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar