Teknoloji Haberleri

Whatsapp’a yeni özellik

Whatsapp’a yeni özellik. WhatsApp’ın bir süredir beta testlerinde kullandığı yeni özellikleri tüm kullanıcılara sunmuş oldu. İşte WhatsApp’ın yeni güncelleme ayrıntıları neler geldi görelim 🙂

 

Whatsapp’a yeni özellik

WhatsApp önceki günlerde beta kullanıcılara sunduğu ‘Hakkımda’ kısmını tün kullanıcılar için geri getireceğini duyurmuştu ve bugün yapılan güncellemeyle hakkında kısmı geri gelmiş oldu. WhatsApp’ın 2.17.10 sürümü ile gelen yenilikler arasında birçok özellik bulunuyor. Örneğin, karanlıkta fotoğraf veya video çekmeye çalıştığınızda kameradaki ay simgesine dokunarak düşük ışıkta bile net ve aydınlık kareler yakalayabiliyorsunuz. WhatsApp’a gelen diğer yenilikler arasında şunlar bulunmakta olduğu gözlendi:
Hakkımda özelliği ile, profilinizde yeniden sadece metin olarak bir güncelleme paylaşabilmektesiniz. Düzenlemek için Ayarlar’a ve ardından profil isminize dokunmanız yeterli.
Videoları indirmeden izleyebilme imkanı aktif oldu.
Karanlıkta fotoğraf ve video kalitesini arttırmak için geliştirme yapıldı.
Bir fotoğrafı düzenleme yaparken, 3D touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabilme özelliği ile geldi.

 


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar