Teknoloji Haberleri

Whatsapp’a yeni özellik

Whatsapp’a yeni özellik geldi. WhatsApp, uzun bir süredir test etmiş olduğu yeni özelliğini nihayet herkes için kullanıma sundu ve işte o özellik…

Whatsapp‘a yeni özellik geldi. WhatsApp uzun bir zamandır Beta sürümlerinde test etmiş olduğu özelliğini bugün herkesin kullanıma sunmuş oldu ve beklenen bir özelliği kullanıcılarına sundu.

 
WhatsApp’a sessizce özellik eklendi 🙂
WhatsApp’ın yeni Pin özelliği, yıldız özelliğine çok benzemekte. Pin adı verilen sistem sayesinde ise WhatsApp üzerinde en çok konuştuğunuz kişilerin listenin başına sabitleyebileceksiniz ve kolayca görebileceksiniz.
Özellikle grup sohbeti yapan kişilerin çoğu konuşmaların alt bölümlere düştüğünden şikayetçiydi. Bu özellik sayesinde sık konuşulanlar olarak da nitelendirebileceğimiz Pin özelliği ile konuşmaları listenin başına sabitleyebileceksiniz.
Pin özelliğini kullanabilmek için bunun öncesinde ise Google Play Store’dan WhatsApp uygulamasını güncellemeniz gerekli.

Whatsapp yeni özellik
Whatsapp yeni özellik

 

Whatsapp'a yeni özellik

Whatsapp'a yeni özellik geldi. WhatsApp, uzun bir süredir test etmiş olduğu yeni özelliğini nihayet herkes için kullanıma sundu ve işte o özellik...

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar