Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

WhatsApp’a ‘Snapchat’ Özelliği Geldi

WhatsApp’a ‘Snapchat’ Özelliği Geldi

WhatsApp’a ‘Snapchat’ Özelliği Geldi. WhatsApp, Android kullanıcıları için yayınlamış olduğu son güncelleme ile kullanıcıların beraberinde ise Snapchat’te olduğu gibi fotoğraflar ve videolar üzerinden çizim yapabilmesine imkân tanıyor ve detaylı bir inceleme yaptık  sizlere…

 

WhatsApp’a ‘Snapchat’ Özelliği 

LOG’da yer alan habere göre yapılan incelemede ise WhatsApp’ın yeni kamera özelliği sayesinde yer alan ve bunun beraberinde ise bundan böyle fotograf ve videolara yazı yazmak, resim çizmek ve emoji eklemek mümkün olacak ve bir çok özellik beraberinde geldi.

Yeni bir fotoğraf/video çekildiğinde veya telefondaki mevcut fotoğraf/videolardan birisini paylaşmak için seçildiğinde otomatik olarak yeni düzenleme özellikleri gözlemlerimizde ise karşımıza çıkıyor.
Yazının rengini ve stilini de değiştirebileceğiniz WhatsApp kamera özelliği artık öne bakan flaşa da destek vermekte olduğu gözlendi.

whatsapp snatchat özelliği

Yazının rengini ve stilini de değiştirebileceğiniz ile beraber ise WhatsApp kamera özelliği artık öne bakan flaşa da destek vermekte olduğu gözlendi.
Video kaydederken kullanılması için kolay bir yakınlaştırma özelliği de beraberinde ise güncellemede yer alıyor.

Android için kullanıma sunulan bu özelliğin beraberinde ise çok yakında iOS için de indirmeye sunulması beklentiler arasında yer almakta. Güncelleme ile ilgili sorun yaşayanlar ise konu altına yorum bırakarak elimizden geldiğince teknik yardım sağlayacağız.

WhatsApp'a 'Snapchat' Özelliği Geldi

Whatsapp'ın bu güncellemesiyle beraber inceleme yapıldığında ise Finanspara teknoloji ekibi tarafından 5 puan üzerinden 4.5 puan alarak sınıfını fazlasıyla geçti.

Kullanıcı Oyu: Oy vermek ister misin? !

Reklam
Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir yorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar