Teknoloji Haberleri

Whatsapp mesaj geri alınabilme özelliği

Whatsapp mesaj geri alınabilme özelliği geldi. Whatsapp’ta yıllardır beklenilen özellik çok yakında kullanıma açılıyor. Yakında Whatsapp’ın kullananların yalnızca 5 dakikası olacak! Nasıl mı? İşte Detaylar…

 

Whatsapp’ta birine gönderdiğiniz mesajdan pişman mı oldunuz; ‘keşke göndermeseydim’ mi diyorsunuz? Artık bu pişmanlıklar tarih oluyor; çünkü Whatsapp size bundan sonra mesajlarınızı geri alabilmenize imkân vermeye başlıyor. Peki bu nasıl olacak?
Dün kendi sitesinde sıkça sorulan sorular sayfasını güncelleyen fakat daha sonra sayfayı kaldıran Whatsapp; iPhone, Android ve Windows Phone cihazlarında gönderilen bir mesajın nasıl geri alınacağını açıklaması geldi. SSS – Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki verilere göre Geri Al özelliği ile bir takım ya da bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı geri alabilmek mümkün.
Ancak bunun bir vakit kısıtlaması var. Gönderilen mesajı geri alabilmek amacıyla en çok 5 dakikanız var. Aksi takdirde mesajı geri alamıyorsunuz. Mesajı geri almayı başarıp başarmadığınızı ise “mesaj geri alındı” ibaresini gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz.

Whatsapp mesaj geri alınabilme özelliği

Mesajları geri alabilmek amacıyla gerçekleştireceğiniz çok basit olabilmekte: Android’de mesaja dokunup basılı tutun, sonra Menü tuşuna > Geri al’a dokunun. iPhone ve Windows Phone’da mesaja dokunup basılı tutun, sonra Geri al’a dokunmanız gerekiyor.
Başarılı bir şekilde geri aldığınız mesajlar kişilerinizin sohbetlerinden kayboluyor. Aynı şekilde bir sohbette “Mesaj geri alındı” görürseniz, bu gönderenin mesajı geri aldığını göstermektedir.
İletilerin başarı ile geri alınması amacıyla siz ve alıcının Android, iPhone ya da Windows Phone amacıyla en son WhatsApp sürümünü kullanıyor olması gerekiyor. Sürümler iki doğrultuda farklıysa geri alma prosedürü yapılamıyor.

 

 

Whatsapp mesaj geri alınabilme özelliği

Whatsapp'ta yıllardır beklenilen özellik çok yakında kullanıma açılıyor. Yakında Whatsapp'ın kullananların yalnızca 5 dakikası olacak! Nasıl mı? İşte Detaylar...

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar