Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Whatsapp İşletme Hesabı Nedir?

Whatsapp İşletme Hesabı Nedir?

Whatsapp İşletme Hesabı Nedir? Nasıl Açılır? Özellikleri nelerdir? Ne işe yarar? İşletme hesabı için nasıl başvuru yapılır? Whatsapp yeniliklerinin ardı arkası kesilmiyor. Whatsapp ise şimdi işletmelere özel Whatsapp hesabı açtı.

Whatsapp işletme hesabıyla işletmeler artık daha kolay müşterilerine destek vermiş olabilecek. Bununla beraberinde ise müşterilerine onay bekleyen ödemeler, yeni müşteri, ödemesi alınan görüşmeler vb. gibi birçok etiket sistemin sunmuş. İşletmelere özel doğrulanmış hesap özelliği de eklenmiş. Ancak doğrulanmış hesap yapmanız için bir süre Whatsapp Business ekibi sizi izlemeye alıyor. Spam vb. gibi durumlar da direk hesabınızı askıya alıyor.

Whatsapp İşletme Hesabı

Whatsapp İşletme Hesabı
Whatsapp İşletme Hesabı

Whatsapp İşletme Hesabı ne işe yarar?

Whatsapp İşletme hesaplara özel olarak müşterilerine destek vermeleri için oluşturulan bir proje yeni yeni aktif edildi. Ancak dikkatli kullanmanızda fayda var. Spam durumlarında aynı isimle tekrar açmanıza Whatsapp izin vermiyor. Yani spamlı işletme olarak kalabilirsiniz.

Whatsapp İşletme Hesabı nasıl onaylanır?

Whatsapp İşletme Hesabı nasıl onaylanır? İlgili sorularınız için ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Zaman süreci içerisinde Whatsapp kendi onaylayacaktır. Hatta onunla ilgili Whatsapp’a sorumuzu yöneltmiştik. Bize dönülen yanıt ise;

[su_quote]WhatsApp, bir işletme hesabını doğrulamak veya onaylamak için bir süreç izler. Her iki hesap türüyle ilgili değerlendirmeye alınmak için sizin yapmanız gereken bir şey yoktur. İşletme bilgilerinizi devamlı olarak değerlendiriyoruz. Eğer başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Pablo WhatsApp Destek Ekibi[/su_quote]

Whatsapp İşletme Hesabı Özellikleri

Firmanıza veya kurumunuza kurumsal bir hava katar. Güvenli bir şekilde müşterinizle görüşmeler yapabilirsiniz.

#Soru ve görüşleriniz için konuya yorum yaparak en kısa sürede cevaplayacağız.

Whatsapp İşletme Hesabı Nedir?

Whatsapp İşletme Hesabı Nedir? Whatsapp yeniliklerinin ardı arkası kesilmiyor. Whatsapp ise şimdi işletmelere özel Whatsapp hesabı açtı. Whatsapp işletme hesabıyla işletmeler artık daha kolay müşterilerine destek vermiş olabilecek.

Kullanıcı Oyu: 1.59 ( 7 Oy Verildi)

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar