Teknoloji Haberleri

Whatsapp çöktü mü?

 

Whatsapp çöktü mü?

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp, İngiltere ve Avrupa’nın büyük kısmında çalışmıyor ve büyük sorunlar mevcut. Peki Whatsapp neden çalışmıyor? İşte detayları ve ayrıntıları…

Whatsapp kullanım dışı mı?

Milyonlarca kullanıcının kullanmış olduğu WhatsApp, İngiltere ve Avrupa’nın büyük kısmında çalışmıyor  ve büyük sorunları beraberinde getirdi. Türkiye’deki kullanıcıların da bir kısmında çalışmıyor. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken sorunun devam ettiği bildirildi.
Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp henüz sebebi bilinmeyen bir sebepten dolayı çalışmıyor.
Whatsapp uygulaması bazı kullanıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışırken son sürüme sahip kullanıcılar arasında mesaj gönderememe ve çağrı gerçekleştirememe gibi problemler yaşandığı gözlemler arasında yer almakta. Whatsapp’ın neden ve nasıl çöktüğüne dair henüz bir açıklama yapılmış olmasa da problemin farklı sürümlerde değişiklik göstermesi yaşanılan problemin güncellemeden kaynaklanmış olabileceğini gösterilmekte olduğu gözlendi. Google Play Store’da yer alan son yorumlara göz atıldığında son sürüm güncellemesini gerçekleştiren kullanıcıların mesaj gönderemediğini ve bağlantı hatası yaşadığını belirten pek çok gönderiye rastlamak mümkün.
Whatsapp’ta bu soruna yakalanmamak için şimdilik son sürüm güncellemesi yapmamanız faydalı olacaktır. Güncellemeyi yapan kullanıcıların eski sürüme dönme şansı bulunmadıkları için yeni bir güncelleme gelene kadar ya da Whatsapp soruna farklı bir çözüm geliştirene kadar beklemesi gerekmekte olduğu gelen haberler arasında.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar