Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Web Site Yedekleme

Web Site Yedekleme Nasıl Yapılır?

Web Site Yedekleme Nasıl Yapılır? İngilizce karşılığı backup service olan kelimeleri Türkçeye çevrilmesi ile dilimize kazandırılmıştır. Bu konu oldukça önemlidir. Çünkü yedekleme servisleri sayesinde web sitemizle alakalı herhangi bir sorunda yedekleme dosyalarına erişebilir ve sorunu kısa sürede halledebiliriz. Web site hosting hizmeti sunan firmaların çoğunda sizin için yedekleme servisleri de bulunmaktadır. Firmamız Hükümdar Bilişim sizin için web site tasarımı yedekleme hizmeti bulundurmaktadır. Bu hizmet kapsamında sizin ve web sitenizin yedekleme bilgilerini güçlü veritabanı ve yedekleme programları ile koruyor ve güvence altına alıyoruz.

Web Site Yedekleme Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Web site yedekleme hizmeti adı altında kullanılan programlar oldukça yararlı ve avantajlı durumdadır. Mesela bir sabah uyandınız ve web sitenize erişmekte güçlük yaşıyorsunuz. Bu sorunu en kısa zamanda halletmek ve internet sitenizin en kısa sürede aktif hale gelmesini talep edeceksinizdir. Firmamız sizin için yedeklediği dosyaları böyle durumlarla karşılaşma ihtimaline karşı sizin için yedekler ve sorunu kısa süre içerisinde halletmemiz için bünyesinde barındırır. Sabah saatlerinde haberdar olduğunuz böyle bir problemi öğle saatlerine ulaşmadan kısa süre içerisinde çözmek adına canla başla bir hizmet vermekteyiz. İnternet âleminde devamlılık esastır hususundan asla şaşmıyor. Devamlılık sağlamak adına çalışmalar yürütüyoruz. Böyle problemlerle karşılaşmanız oldukça olağan ve mümkün olduğundan önlem almak oldukça önemlidir. Sizin için çalışmalara devam ediyor ve gün geçtikçe kendimizi geliştiriyoruz. Web tasarım yedeklemesi seo için de önemlidir dosyalarınız zarar gördüğünde yedekleriniz den geri dönerek Google bulunamayan sayfalardan dolayı web siteniz düşecektir.

Yedekleme Nasıl Yapılır?

Web site yedeklemeleri programlar yardımıyla elle veya otomatik olarak yapılabilmektedir.  Veritabanı alt yapılı programlar sayesinde oldukça basit bir şekilde yedekleme sağlamanız oldukça mümkündür. Hükümdar Bilişim sizin için bu yedeklemeleri yapar ve yedek dosyalarınızı dilerseniz sizinle paylaşır ya da kendi bünyesinde barındırır. Siz yine istediğiniz dilediğiniz zaman yedek dosyalarınıza erişebilirsiniz. Yedekleme işlemi için 4 farklı aşama uygulayabilirsiniz. Elle manuel yedekleme, otomatik yedekleme, buluta yedekleme ve rsync yedekleme servislerinden biri ile bilgilerinizi yedeklemeniz oldukça mümkündür. Önlemlerinizi aldıktan sonra arkanıza yaslanıp sitenizin işleyişini ve yükselişini izleyebilirsiniz. Hükümdar Bilişim olarak siz kullanıcılarımıza hataya yer vermeksizin hizmet vermekten oldukça mutluyuz. Sizin de bu konuda mutlu ve huzurlu olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar