Ekonomi Haberleri

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma gelir mi?

 

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma gelir mi?

 

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma gelir mi? Reel sektör kötü geçmekte olan 2015’in sonrasında ise gözünü Maliye’ye dikmiş durumda. Sıkıntılı ve borçlu sektörler vergi borçları için tekrardan yapılandırma bekliyor.

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma ne zaman gelir?

 

Reel sektör için zor geçmekte olan 2015 yılından sonra vergi borçlarında yeni olarak bir yapılandırma olup olmayacağı merakla beklentiler arasında yer alıyor. Neşe Karanfil’in Hürriyet’teki haberine göre geçmekte olan yıl ihracatta yaşanan gerileme, Rusya ile yaşanan sorunlar ve turizm sektörünün yaşadığı sıkıntılar sebebiyle zor günler geçiren reel sektörde vergi borçlarının tekrardan yapılandırmanın getirileceğine ilişkin beklentiyi artırdı. Ayrıca her 2-2.5 yılda bir vergi borçlarının tekrardan yapılandırılması da istatistiksel olarak yapılandırma beklentilerini gündeme getirmiş oldu. Buna karşılık Maliye Bakanlığı yapılandırma olmayacağı konusunda net mesaj vermekte olduğu gözlendi.

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma gelir mi?

Vergi borcuna tekrardan yapılandırma gelir mi? Reel sektör kötü geçmekte olan 2015'in sonrasında ise gözünü Maliye'ye dikmiş durumda. Sıkıntılı ve borçlu sektörler vergi borçları için tekrardan yapılandırma bekliyor.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar