• YARIM ALTIN
  8.349,00
  % 0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  32,9102
  % 0,02
 • € EURO
  35,9148
  % 0,02
 • £ POUND
  42,7487
  % 0,21
 • ¥ YUAN
  4,5272
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3752
  % 0,15
 • BITCOIN/TL
  2218941,707
  % -1,53
 • BIST 100
  11.172,75
  % 0,15

Udemy İle Nasıl Para Kazanılır?

Udemy İle Nasıl Para Kazanılır?

Udemy İle Nasıl Para Kazanılır? Nasıl video oluşturulur? Eğitim dökümanları nasıl oluşturulur? Kesinti ne kadar alıyor? Udemy İle Nasıl Para Kazanılır?

Udemy Nedir?

Udemy Nedir

Udemy birden çok kategoriden oluşan online video sistemi olarak kullanılan bir eğitim platformudur. Yüzlerce kategoriden oluşmaktadır. Hemen hemen aradığınız çoğu eğitime ulaşabilirsiniz. İster türkçe ister ingilizce veya başka bir olarak bulmanız çok mümkün.

Udemy İle Nasıl Para Kazanılır?

Udemy’de öncelikle para kazanmak için bir eğitmen hesabı açmanız gerekmektedir. Bunun sonrasında ise çok ciddi bir eğitim dökümasyonu hazırlamanız gerekmektedir. Eğitimin içeriği ne kadar iyi olursa o kadar fazla kişiye ulaşırsınız ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Bunun için birçok bilgisayar programı kullanabilirsiniz. Bu aşamada bu programlar olmadan yapmanız mümkün değil.

Udemy’de Nasıl Birinci Olurum?

Udemy’de Nasıl Birinci Olurum

Bunun için çok izlenme ve çok sayıda yorum, aynı zamanda yıldız puanları almanız gerekmektedir. Kullanıcı yorumları ve izlenme oranı çok büyük bir etkendir. Yazarın aktifliği ve öğrencileri ile ilgilenmesi bunlara büyük etkenler vermektedir. Aynı zamanda referanslarınız da önemlidir. Kursun içerisinde öne çıkarılmış görüntüde büyük referanslarınızı da yazarsanız çok ciddi etki sağlayacaktır.

Udemy Kurs Oluşturma Araçları

Ana yüz kayıt kamerası: iPhone X
Bence bugünlerde, herhangi bir telefonu, harika kalitede ve güzel bir görüntü elde etmek için kullanabilirsiniz.

Yüz ve ekranı birlikte kaydetmek için web kamerası: Logitec C920 HD Pro
Bu, benim bildiğim en iyi kameralardan bir ve iPhone X’i kadar iyi kaydedebiliyor. Özellikle yüksek kaliteli yüz ve ekran karışımı videolarını içeren hemen hemen her şeyi kaydetmek için kullanılabilir.

İPhone için Mikrofon: TRRS’li Yaka Mikrofonu
Bu, telefonuna sesinizi kaydederken yüksek kaliteli ses kaydetmek için kullanılabilecek mikrofon. Sesiniz kulağa gerçekten daha hoş geliyor ve odadaki gürültüyü videodan kaldırıyor. Kulağa ne kadar güzel geldiğini öğrenmek için ürünle ilgili videoları YouTube’dan izleyebilirsiniz!

Ekran videoları için Masaüstü Mikrofon: Blue Snowball USB Microphone
Ekranda öğretirken kendi sesinizi kaydetmek için bu harika mikrofonu kullanabilirsiniz. Bu mikrofon bildiğim kadarıyla bir çok eğitmen tarafından da kullanılıyor.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.