Editörün SeçtikleriTeknoloji Haberleri

Twitter’a yeni özellik

 

Twitter’a yeni özellik

 

Sosyal paylaşım sitesi olarak bilinen Twitter’a yeni güncelleme geldi. Peki Twitter’a gelen yeni özellik nedir ne iş yarıyor? Twitter yeni güncelleme hakkkında tüm merak edilenler haberimizde yer alıyor…

 

 

Twitter’a yeni özellik geldi!
Twitter’da Bugünden itibaren olarak artık özel konuşmalarınızı ekrana eklenen yeni “Direkt Mesaj” fonksiyon tuşuyla yapabilmiş olacaksınız. Hali hazırda Tweetlerinizin altında yer alan 4 simge yer alıyor: “Yanıtla”, “Retweetle”, “Beğen” ve “Daha Fazla” gibi butonlar.
Bundan böyle artık Tweetlerinizin altında bulunan bu butonların altında fazladan bir buton daha yer almış olacak. Bu yeni özellikle ise, bir Tweet’i Direkt Mesaj ile paylaşmak ve özel bir sohbet başlatmak daha kolay bir hale geliyor.
Her gün milyonlarca kişi; arkadaşlarıyla, ailesiyle, önemli kişilerle, marka temsilcileriyle, hatta ve Twitter’da ilgilerini çeken herhangi biriyle özel bir görüşme başlatmak için Direkt Mesaj (DM) özelliğinden faydalanmaktalar. 2015’te atılan DM oranının yüzde 60 arttığını belirlemiş olduk. Özelden Tweet paylaşılmasında ise çok daha büyük bir büyüme yaşandı: 2015’in ikinci yarısında yüzde oranı ile 200 artış gözlemlendi.
Bu güncelleme devamında ise, DM özelinde var olan sohbetleri daha da zenginleştirmek adına önemli bir adımlardan biri oldu. DM fonksiyonu bugünden itibaren iOS ve Android üzerindeki Twitter’larda aktif hale gelmiş oluyor.

 

Dünya Bankası global petrol fiyatı beklentileri düşürdü


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar