Yaşam
Neler Oluyor?

Türkiye’nin En Ünlü Moda Markası

Türkiye’nin En Ünlü Moda Markaları

Türkiye’nin En Ünlü Moda Markası Türkiye’nin en ünlü moda markası denildiğinde akla yalnızca tek bir marka gelmesi ne yazık ki imkansız. Moda günümüzde hızla değişen, birçok kanaldan beslenen koca bir dev haline geldi. Türkiye de diğer Avrupa ülkeleri gibi bu devin içinde artık. Birçok marka modaya yön vermek için ünlü tasarımcılarla çalışıyor artık. Ülkemizde sıklıkla Lcw gibi kolay ulaşılabilir ve görece olarak fiyat olarak ulaşılabilir markalar, kendilerini hızla geliştirerek, trendleri takip ederek, mağaza ağlarını hızla geliştirerek modaya uyum sağlamakta ve ülkemizde aranan mağazalar olmaktadır.

 Ürün çeşitliliği ve kalite yeterli mi?

Türkiye’nin En Ünlü Moda Markası Eski dönemlerde ürün çeşitliliği ve kalite çok istenen seviyelerde olmamasına rağmen, günümüzde her kesime hitap ederek çok farklı alıcı kitlesine hitap ediyorlar. Spor giyim tarzını benimseyen insanlar için çok fazla çeşit olmakla beraber aynı zamanda bir davete gitmek için de kolaylıkla bu mağazalara uğrayıp şık bir elbise ve güzel bir ayakkabı bulabilirsiniz. Özellikle hamile giyim ve büyük beden giyimin çok büyük paralar ile sağlandığı diğer mağazaların aksine fiyatlar uygun ve seçenekler çok fazla. İnsanları büyük beden oldukları için tek çeşit ve sıkıcı babaanne kıyafetlerine hapsetmiyorlar. Birçok yaş aralığına uygun şık büyük beden kıyafetler üretiyorlar.

 Bu söylediklerimizin kanıtı olarak ne gösterebiliriz?

Sokağa çıktığımız zaman karşımıza çıkan 10 kişiden 8inin üzerinde bu markalara ait en az bir parça ürün görüyor olmamız da bunun kanıtı ya da birçok pahalı mağaza gezip istediğimiz ürünü bulamamış halde son bir ümit olarak mağazaya girdiğimizde tam da aklımızdan geçen ürünü bulmuş olmamız da aslında gizliden gizliye ülkede modanın gizlice taraflarından yönlendirildiğini gösteriyor. Ülkemizdeki yanlış algının aksine modayı belirlemek için gereken özellik çok pahalı marka olmak, sınırlı sayıda üretim yapmak ya da zor ulaşılabiliyor olmak değil aksine tüketiciye fazla seçeneği kolay ulaşılabilir ve uygun fiyatlı olarak vermek.

Geniş yelpazede alım gücüne sahip olan insanlardan oluşan bir ülke de olsak aslında toplumun çoğunluğu orta direk insanlardan oluşuyor ve yüksek fiyatlardaki ürünler ciddi indirimler olmadığı sürece alıcıyı zorluyor. Bazı tüketiciler ise fiyat yüzünden değil kıyafet bedenleri yüzünden alışveriş yapmak da zorlanıyor çünkü markalar toplumun genel özelliklerine bakmadan ürünleri 42 bedene kadar üretip daha büyük bedenler yapmıyorlar. Bu nedenle alıcı kendine uygun beden bulamamakla birlikte aynı zamanda kendini kötü hissediyor.

Tüm bu nedenler göz önüne alındığı zaman ülkemizde moda denince akla gelen marka LCW’dır. Bu hızla ve üretim kapasitesiyle büyümeye devam ettiği sürece bir kaç yıl içinde çok daha ileri seviyelere gelip daha da geniş kitlelere ulaşması kaçınılmazdır. Şimdiye kadar Lcw’dan alışveriş yapmamış tek bir kişi olabilir mi? Hiç zannetmiyorum. İşte tüm bunlar düşünüldüğünde sonuç ortada.

Türkiye'nin En Ünlü Moda Markası

Türkiye'nin En Ünlü Moda Markası

Türkiye'nin En Ünlü Moda Markası

Türkiye'nin En Ünlü Moda Markaları Türkiye'nin En Ünlü Moda Markası Türkiye'nin en ünlü moda markası incelemesi

User Rating: Be the first one !

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar