Teknoloji Haberleri

Türk hackerlar NASA’yı hackledi

Türk hackerlar NASA’yı hackledi

 

Ünlü Türk hacker Skorkys ve Turkhackteam üyeleri olan, bu kez terör örgütleri olarak ise PYD ve YPG’ye destek veren ABD’yi hedef almış oldular.

 

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesini (NASA) hackleyen Skorkys ve Turkhackteam üyeleri, kurumun veritabanına sızdıklarını, şifreli dosyaları açtıklarını ve bir çok gizli bilgiyi ele geçirdiklerini açıklaması yapıldı. Skorsky, “Fırtına adlı bu operasyon, ABD’nin terör örgütleri PYD ve YPG’ye destek vermesini protesto amaçlı yapılmıştır. Bu operasyon bir uyarıdır. ABD, bu terör örgütlerine desteğini çekmezse saldırılar büyüyerek devam edecektir” açıklamasını yapıldı.

ABD’NİN ‘HAARP’ PROJESİYLE İLGİLİ UYARDI
Öte yandan Skorsky, Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı (HAARP) olarak açıklanan ABD projesine de dikkat çekmiş oldu. Projenin iklim kontrol ve yapay deprem silahı olarak bunun yanında tasarlandığını savunan Skorksy, “Sadece bununla da sınırlı değildir. Bu proje bir silahtır. Bu silahla bir savaş uçağını radyomanyetik sinyallerle kontrol etmek, düşürmek mümkündür. Bu sistem daha birçok kötü amaç için de kullanılabilir. Rusya da benzer bir proje geliştirmektedir” açıklamasını yapıldı.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar