Kripto Para Haberleri
Neler Oluyor?

Tron (TRX) Tronix Nedir?

Tron (TRX) Tronix Ne işe yarar?

Tronix Nedir?

TRON , dağıtılmış depolama teknolojisi ve aynı zamanda ise blok zinciri sayesinde dünyanın her yerinden bir eğlence sistemi yaratma hedefiyle blok zincirine dayalı merkezi olmayan bir protokol olarak bilinmektedir.

TRON’un temel özellikleri

Veri kurtarma , serbest ve kontrolsüz veriler olarak adlandırılır.
Bunun beraberinde ise Kullanıcıların içerik yayılmasından dijital varlıkları elde edebilecekleri içerik ekosistemini etkinleştirme
Dijital varlıkları dağıtma becerisine sahip Kişisel ICO olarak bilinir
Digital assets exchange (oyun gibi) ve piyasa tahminini mümkün kılacak altyapı.
TRON 20 Token ve TRON Power (TP)
Tron 20 Token, değeri koruyacak ve bireysel içerik sahiplerinin kripto para dalgalarına benzer şekilde platformda özel tokenler oluşturmasına izin verecektir.TRON 20 Token’in platformdaki değişim aracısı olan Tronix ile aynı olmadığı unutulmamalı.

Uzun vadeli yatırım isteyen şirketin ve hızlı bir kâr elde etmek isteyen yatırımcıları bertaraf etmesiyle beraberinde, TRX tokeni kendilerini TP elde etmek için kendilerine kapatabilecekler. Bunu yaparak, kullanıcılara, oy hakkı ve yüksek statü gibi güç hamleleri ile ekosistemdeki hareketliliğini arttıracaktır. Token’leriniz ne kadar uzakta kilitlenirse, TP TRON o kadar çok ödüllendirecektir.

TRX Nasıl Çalışır?

Yapılan incelemede ise, 2017 yılında Exodus ile başlayan ve sonuç olarak 2023’te Eternity’ye yol açan bir dizi aşamalı uzun vadeli bir proje olarak bilinmektedir. Aşağıda her kademinin temel taşı bulunmaktadır.

Exodus : Eşler arası dağıtım, depolama ve içerik için ücretsiz platform.
Odyssey : İçerik yaratma ve yetkilendirmeyi teşvik etmek için yapılan ekonomik teşvikler
Great Voyage : Bireysel ICO yetenekleri ve daha fazlası
Apollo : İçerik üreticilerinin kişisel tokenleri çıkarma becerisi (TRON 20 Token)
ve 6. adımlar, oyun endüstrisinin yönetim yeteneklerini daha da ileri götürmek için çalışıyor. Geliştiricilerin oyun platformlarını özgürce kurmalarına ve daha sonra sözü edilen oyunların kurulması üzerine parasal teşvikler elde etmelerine izin veriyorlar.

Tron nasıl satın alabilirim?

Tron satın almak için Binance veya Finanspara Kripto Para Borsası üzerinden APİ ile işlem yaparak tüm platfromlardan alabilirsiniz.

Tron (TRX) Tronix Nedir?

Tron (TRX) Tronix Nedir?

Tron (TRX) Tronix Nedir?

TRON , dağıtılmış depolama teknolojisi ve aynı zamanda ise blok zinciri sayesinde Tron nedir? Tron ne işe yarar ve Tron özellikleri nelerdir?

Kullanıcı Oyu: 4.5 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar