Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Telegram’a Yeni Güncelleme

Telegram’a Yeni Güncelleme Geldi

Telegram’a Yeni Güncelleme popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olarak bilinen Telegram, daha gelişmiş ve daha kullanışlı olarak nitelendirmiş oldukları Telegram X uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sundu.

Güncelleme yapmak yerine, geliştiriciler tarafından tekrar kodlanan bu uygulama, kısa sürede dikkatleri üzerine toplamıştı.

Telegram X için Ekim güncellemesi

Uygulama yeni güncellemesi ile beraberinde birçok yeniliği kullanıcılara sunmuş olacak. Öncelikle Android cihazlarda son güncellemeden kaynaklı birçok hata giderildi. Fakat bu hataların yanı sıra önemli özelliklerde sunuldu.

Yeni bir çok dil eklenmesiyle uygulama çok daha kolay bir hale gelmiş oldu.

Mesajlarda yabancı dil çevirileri yapmak için Telegram uygulamasından yararlanılıyordu. Fakat çeviri kısmında yeterince dil seçeneği yer almıyordu. Güncelleme ile birlikte dil seçenekleri arttırılmış olundu.

Telegram X bu özellikler dışında, eski uygulamaya göre daha taze bir uygulama olduğu için güncelleme ile birçok hatalar giderilmiş olundu.

Son olarak bunun beraberinde en önemli özelliğe gelecek olursak, Android Pie kullanıcılarını sevindirecek haber geldi. Güncelleme sayesinde Telegram X Android Pie desteğini sunmuş oldu. Umarız bu güncelleme ile kronik hatalar giderilmiş ve daha gelişmiş kullanıcı deneyimi yaşatabilir hale gelmiştir.

 


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar