Teknoloji Haberleri

Teknoloji devi satılıyor

Teknoloji devi satılıyor. Teknoloji dünyasında flaş gelişme yaşanmakta. Google’ın Twitter’i satın almak için adım atmaya hazırlandığı konuşuluyor. İşte gelişmeler ve neler oluyor neler bitiyor..

 

 
Teknoloji dünyası bir satın alma iddiası ile çalkalanmakta acaba kim satın alacak.
Consumer News and Business Channel’ın (CNBC) şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiaya göre yer alan haber de ise, internet devi Google, Twitter ile resmi görüşmelere başlamış oldu.
Söz konusu görüşmelerin sosyal medya devinin satışı ile ilgili olacağı sıklıkla dile getirilen iddiaların başında yer almakta.
Başka bir iddiaya göre, söz konusu görüşme iki şirketin bir ortaklığını kapsıyor. Söz konusu iddialar ile ilgili Twitter veya Google’dan henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak özellikle Twitter hisselerinde son dönem yaşanan para girişi ve fiyat artışı iddiaları doğular nitellikte.

 
TEK TALİP GOOGLE DEĞİL BİRÇOK ŞİRKET
Satın alacak adaylardan sadece Google değil birden fazla şirket talip. CNBC, şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde mikro blog devi Twitter’ı satın almak isteyen birden çok şirketin bulunduğunu, ancak satışın derhal gerçekleşmesinin beklenmediğinin de altını çizdi.

 

[poll id=”3″] [easy-tweet tweet=”Teknoloji devi satılıyor” user=”finansparacom” hashtags=”Twitter It is sold?”]

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar