Teknoloji Haberleri

Seyahat asistanı: Visa Travel Tools

Seyahat asistanı: Visa Travel Tools

App Store (iOS) ve Google Play’den (Android) akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilmekte olan Visa Travel Tools, konuma göre hava durumu ve döviz kuru gibi bilgiler isteğinize göre göstererek Visa kart sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Visa Travel Tools, Türkiye dahil Avrupa’daki Bütün Visa kart sahipleri tarafından kullanılabilmekte artık. Kullanıcılar uygulamanın ATM bulma özelliğini kullanarak en yakınınızdaki ATM’lerden yerel para biriminde nakde kolayca ulaşabilme imkanı sunurak, döviz kuru çevirme özelliği ve fonksiyonu ile dünyanın her yerinde seyahat harcamalarını TL cinsinden kolayca hesaplayabiliyor ve favori döviz cinsini ana sayfaya diledikleri yere ekleyebiliyorlar. Uygulama kullanıcıların konumunu algılayarak o ülkenin para birimini otomatik olarak kullanıcılarına seçme imkanı yaratıyor.

Kullanıcılar ayrıca kartlarının çalınması veya kaybolması durumunda ise bunun için bankalarına ulaşamasalar bile Visa’nın Küresel Müşteri Hizmetleri numarasını uygulama üzerinden arayabilmekte.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar