Teknoloji Haberleri

Samsung pay ile online alışveriş

Samsung pay ile online alışveriş

Samsung pay ile online alışveriş. Samsung’un yakın bir zamanda duyurmuş olduğı güvenli mobil ödeme sistemi olan Samsung Pay, önümüzdeki yıllarda online alışverişlerde kullanılabilir hale gelmiş olacak. Akıllı telefonların gündelik yaşantıdaki yerleri her geçen gün biraz daha yükselmekte ve bunun yanında bu birliktelik esnasında da birçok ihtiyacımızı karşılayabilmekteyiz.

Samsung pay

Samsung Pay’in en yetkili isimlerinden biri olan Thomas Ko, Reuters’a bir röportaj verdi. Ko, 2016 yılı itibarıyla Samsung Pay’in online alışverişlerde de artık kullanılabileceğini ve hatta bu servisin ve hizmetin daha fazla Samsung cihazında aktif bir şekilde yer alacağını bildirisinde bulunurken daha fazla ülkede de kullanıma sunulacağını sözlerine ekledi. Ancak henüz yeni ülkeler daha belirlenmedi. Daha evvel gelen söylentiler de Samsung’un önümüzdeki yıl itibarıyla bunun yanında Samsung Pay servisinin kapsamını genişleteceği yönünde bilgiler gelmişti.

Tabii şu an tam olarak nasıl bir yol haritasının izleneceği ne yapılacağı tam belli değil. Samsung’un an itibarıyla rakiplerinin biraz gerisinde olduğu söylentiler arasında yer alıyor.

Otomotiv üretiminde rekor


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar