Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S9 Özellikleri İnceleme

Samsung Galaxy S9 Özellikleri İnceleme

 

Beklenen S9 geldi ve boyutları özellikleri ve detayları, Endüstri kaynaklarına göre gelecek sene tanıtılacak olan Galaxy S9 ve S9+ tasarımı çok fazla bir şekilde S8’e oranla bir fark olmayacak.

 

Samsung Galaxy S9 Özellikleri İnceleme yaptık. Telefonlarda, şu anki Galaxy S8 ikilisiyle aynı 5.77 ve 6.22 ekran boyutlarının kullanması beklentiler arasında yer alıyor. Yakında çıkacak olan Galaxy S9 panellerinin özelliklerini özetleyen sızıntıya, şirketin ekran yapım yan kuruluşu Samsung Display’e verdiği emir yardımıyla araya girmek edildi ve engellendi.
Galaxy S9 ve S9+ ekranların da yanlara doğru kavisli olmaları, en az alt ve üst çerçevelerinin olması ve Samsung’un bu sene amiral gemisi ile sunduğu “sonsuzluk” tasarımına sahip olması beklentiler arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra Galaxy S9’da Samsung’un Galaxy S8’de gerçekleştirmeyi istediği ama yetiştiremediği ekrana birleşik parmak izi tarayıcı özelliği de olacak. Bu özelliğin beraberinde ise Note 8’de de olacağı iddia edilmişti ancak, büyük ihtimalle olmayacağı yönünde gelen haberler arasında.

 

 

 

Samsung Galaxy S9 Özellikleri İnceleme

Beklenen S9 geldi ve boyutları özellikleri ve detayları, Endüstri kaynaklarına göre gelecek sene tanıtılacak olan Galaxy S9 ve S9+ tasarımı çok fazla bir şekilde S8'e oranla bir fark olmayacak.

User Rating: Be the first one !

Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar