Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S7 Edge Nasıl?

Samsung Galaxy S7 Edge Nasıl?

 

Samsung Galaxy S7 Edge Nasıl? Samsung Galaxy S7 Edge modellerinde yer alması beklenen yeni seri özellikler bir yana harika ötesi donanımlar kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor, zira gelen bilgilere göre şirket yeni akıllı cep telefonlarının daha fazla özellik sunması ve kullanıcıları daha fazla memnun etmesi adına son derece başarılı yenilemeler sunacak ve son derece aktif yeniliklere yer verecek olduğu kenar modelli Samsung Galaxy S7 Edge modellerinde başarısını bir kez daha konuşturmaya hazırlanıyor.

Bunlara ek olarak akıllı cep telefonu denince birinci sırada gelen dünya devi Apple ve Samsung arasında yaşanan en büyük rekabetlerden bir tanesi olan ekran sorunlarının Samsung Galaxy S7 Edge modellerinde tamamı ile kaldırıldığı hatta bazen cetvel gerektiren işlerde bile kullanılabilecek olduğuna değiniliyor.

Mobil dünyasının en başarılı şirketi olarak gösterilen Samsung’un kısa süre sonrasında yeni nesil özellikler sunması beklenen yeni cihazı Samsung Galaxy S7 Edge modelleri başarılı satış rakamlarına sahip olabileceği gibi kullanıcı dostu bir cihaz olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Şirketin yeni nesil akıllı cep telefonlarının logo konusunda bazı sorunlar yaşaması söz konusu olurken gelen bilgilere bakılacak olursa aktif bir sistemi kullanıcılarına sunacak olduğu da görülüyor, 5.5 inç ekranı ve gelişmiş ses özellikleri ile harikalar yaratan şirketin kısa süreli olarak Mart 11’de Türkiye olacağını bildiriyor.


Etiketler

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Finanspara Piyasalar