Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Samsung Galaxy Note 10’un Tanıtım Tarihi

Samsung Galaxy Note 10’un tanıtım tarihi Güney Koreli teknoloji şirketi olarak bilinen Samsung’un Galaxy Note serisinin yeni üyelerinin tanıtım tarihi açıklaması yapıldı. Buna göre merakla beklenilmekte olan Samsung Galaxy Note 10, 7 Ağustos’ta ABD’nin New York kentinde düzenlenecek olan özel etkinlikte sahneye çıkacak. Peki Samsung Note 10‘da hangi özellikler bekleniyor?

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy Note serisinin son üyesinin tanıtım tarihi belli oldu. Güney Koreli teknoloji şirketi, Samsung Galaxy Note 10 için tanıtım tarihi ve yerini açıkladı.

Buna göre Samsung’un “Samsung Galaxy Unpacked 2019: The Next Galaxy” adıyla duyurusu yapıldığı etkinlik 7 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Samsung’un yeni cihazıyla ilgili tanıtım toplantısına ilişkin davetler gönderilmeye başlanırken, New York’ta düzenlenecek olan tanıtım etkinliği, yerel saatle 16:00’da, Türkiye saatiyle ise 23:00’da gerçekleştirilmiş olacak.

Samsung Note 10 Tanıtım Tarihi

Samsung Galaxy Note 10 Tanıtım tarihi
Samsung Galaxy Note 10 Tanıtım tarihi

Samsung’un şu ana kadar çıkardığı en güçlü telefon olması beklenilmekte olan Galaxy Note 10’un iki farkı model olarak piyasaya sunulması beklentiler arasında yer alıyor. Bunlardan standart olan Galaxy Note 10 modeli 6.3 inç erkanla gelecek. 6.8 inç ile daha büyük ekrana sahip olan Galaxy Note 10+’ın ise 5G desteğiyle gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10 Tanıtım kısmında ise Delikli ekran tasarımıyla gelecek olan yer alan haberde ise Galaxy Note 10’da ön kamerayı barındıracak ekran deliğinin ortaya hizalanması kuvvetle muhtemel olacak. Galaxy S10 5G’de (Galaxy Note 10+) ise ekran deliği daha da geniş olacağı haberler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy S10’un çerçevesiz ekranına benzer bir tasarıma sahip olması beklene Galaxy Note 10’da en çok merak edilen özelliklerden biri ise hiç şüphesiz Samsung’un akıllı kalemi S Pen ile ilgili… Samsung’un yeni Galaxy Note 10 serisindeki modellerde yer alacak olan S Pen’e daha fazla yetenek eklenmesi beklentiler arasında yer alıyor.


Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar