Teknoloji Haberleri
Neler Oluyor?

Samsung Galaxy Note 10, ekran içi ses özelliği

Samsung Galaxy Note 10, ekran içi ses özelliği ile geliyor. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10, uzun zamandır birçok akıllı telefon üreticisi tarafından kullanılan ekran içi ses teknolojisini bünyesinde barındırmış olacak.

Samsung Galaxy Note 10, ekran içi ses özelliğiyle geliyor

Samsung Galaxy Note 10, ekran içi ses özelliği
Samsung Galaxy Note 10, ekran içi ses özelliği

Samsung’un yeni amiral gemisi olarak bilinen Galaxy Note 10, bir teknolojiyi bünyesinde barındırmış olacak. Ekranı gözle görülemeyecek oranlarda titreştirerek ses üreten ekran içi ses teknolojisi sayesinde cihazlarda fiziksel bir hoparlör kullanılmıyor ve cihazın su geçirmezliği ile beraberinde büyük ölçüde giderek yaygınlaşıyor. Samsung ise bu teknolojiye yönelik önemli bir adım atmış oldu.

NOTE 10 LANSMANI 6 AĞUSTOS’TA

7 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenilmekte olan Samsung’un yeni ve en güncel amiral gemisi Galaxy Note 10 hakkındaki detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Hâli hazırda olan cihazın tasarımı ve fazlasıyla uçuk fiyatı elimize geçmişken bugün ise Samsung’un Note 10 cihazında herhangi bir hoparlör kullanmayacağı, sesi cihazın ekranı aracılığıyla ortama yayacağı bir teknoloji kullanacağı bilgisi paylaşılmış olundu.

Güney Koreli teknoloji devi olarak bilinen Samsung’tan ise konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Cihaz hakkındaki tüm detayları öğrenmek için ne yazık ki cihazın 6 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan lansmanını bekleyip göreceğiz.

Samsung Galaxy Note 10 ekran içi ses özelliği

Samsung Galaxy Note 10 ekran içi ses özelliği

Samsung Galaxy Note 10 ekran içi ses özelliği

Samsung Galaxy Note 10 ekran içi ses özelliği note 10 fiyatı ve yorumları özellikleri nelerdir? Türkiye fiyatı ne kadar? İncelemesi ve yorumları

Kullanıcı Oyu: 0.25 ( 1 Oy Verildi)

Finanspara

Finanspara Ekonomi haberleri ve para dünyası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Finanspara Piyasalar